Reklama

Vyhrajte vstup na Grace’n’Glamour a kosmetiku za 2140 Kč!

Přehlídka progresivní české módy se koná již potřetí. A my soutěžíme o vstupenky na tuto událost a také o kvalitní dekorativní kosmetiku Artistry.

Napsala Marianne Vydáno 31. květen 2013
Vyhrajte vstup na Grace’n’Glamour a kosmetiku za 2140 Kč!

Jarní Grace’n’Glamour svou účastí tentokrát kromě mladých tvůrců okoření i známé návrhářky, jako jsou Monika Drápalová, Šárka Šišková či Ivana Follová. A my opět zasedneme v odborné porotě a budeme vás informovat o všech zajímavých kouscích, které zde objevíme.

Také letos akce proběhne ve vytříbených prostorách luxusního hotelu v Praze. Určitě se zde 15. června zastavte a zeptejte se módních tvůrců na vše, co vás zajímá. Jednotlivé modely si tady můžete v klidu vyzkoušet a zakoupit nebo se s designéry domluvit na další spolupráci.

Účastněte se naší soutěže a vyhrajte pro sebe a svůj doprovod vstup zdarma. Jako milý dárek si pro vás organizátoři ke vstupence připravili i kosmetický balíček od značky Artistry, který zahrnuje duo paletku lesků na rty v úžasném zlatém balení v hodnotě 1480 Kč a řasenku s výrazným objemovým efektem v ceně 660 Kč.

Chcete tuto krásnou cenu získat? Užít si den ve společnosti módy a být k tomu ještě obdarováni nádhernou kosmetickou řadou? Není nic snazšího! Až do 9. června soutěžíme o pět vstupů pro dva a pět kosmetických balíčků značky Artistry.

Co musíte pro výhru udělat? Zodpovězte jednoduchou otázku a odpověď na ni následně zašlete do 9. 6. 2013 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu e-mailu uveďte heslo GNG jaroa do textu své jméno a adresu. Vyhrává 100., 200., 300., 400., a 500. správná odpověď.

Po skončení soutěže budou výherci informováni e-mailem a budou zapsáni na guest list pořadatele. Kosmetický balíček výherci obdrží v místě konání akce.

Soutěž byla ukončena, výhercům byly rozeslány e-maily s pokyny ohledně předání výhry.

Více o akci na www.gracenglamour.cz

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.

Reklama