Kdo konkuruje velkým sociálním sítím? Menší komunitní projekty jako iSkolky.cz

Když se řekne sociální síť, drtivá většina lidí si okamžitě vybaví Facebook. Případně Twitter, Google Plus, Pinterest a LinkedIn. O těch ostatním ani nemá smysl mluvit, protože je stejně nikdo nepoužívá… Anebo je to úplně jinak? I menší sociální sítě samozřejmě mají šanci na úspěch, byť ne v globálním měřítku. Do popředí zájme se dostávají menší, ale úzce zaměřené komunitní weby. Vznikají i u nás a my vám jeden z nich představíme. Projekt iSkolky.cz by neměl uniknout hledáčku rodičů, školek a hlídacích agentur!
Promotion Vydáno 18. duben 2016
Kdo konkuruje velkým sociálním sítím? Menší komunitní projekty jako iSkolky.cz

Konkurovat zaběhlým gigantům je hloupost. Pokud nemáte miliony na marketing a jedinečný nápad, pravděpodobně se dalším Markem Zuckerbergem nestanete. Přesto můžete zabodovat, stejně jako se to povedlo projektu iSkolky.cz. O specializované sociální sítě, které cílí na určitou skupinu uživatelů, je stále velký hájem. Také v případě tohoto webu však úspěchu předcházelo spoustu práce.

Sociální síť iSkolky.cz si žije vlastním životem a daří se ji znamenitě. Každý den se registrují noví uživatelé a měsíční nárůst se pohybuje v desítkách procent. První skupinou jsou rodiče, pro které je sociální síť perfektním komunikačním nástrojem se školkami a hlídacími agenturami. Maminky a tatínci využívají rozsáhlou databázi a hledají vhodnou instituci pro své děti. Na seznamu jsou státní i soukromé školky a nechybí ani „speciální“ školky – například cizojazyčné, letní nebo montessori.

Registrace na iSkolky.cz je velmi zajímavá pro školky, jesle a agentury na hlídání dětí. V podstatě jde o ideální způsob propagace, protože profil slouží jako webové stránky. Instituce mohou publikovat fotografie a videa, sdílet informace a snadno komunikovat s rodiči. Ovládání je intuitivní a díky možnosti nastavení úrovně zabezpečení se příspěvky, fotky a videa zobrazí pouze vybraným osobám.

Pokud zastupujete školku nebo zajišťujete hlídání dětí, zaregistrujte se – vzhledem k rostoucí popularitě je sociální síť iSkolky.cz ideální způsob, jak nezůstat za konkurencí pozadu.

Další články

Reklama