Reklama

Gwyneth Paltrow a Chris Martin: Jiskra, která nevyhasla

Rozvedli se a on pak o ní složil písničku. A pak ještě jednu, kterou dokonce společně nazpívali. Ať už to Gwyneth Paltrow a Chris Martin myslí upřímně, nebo se jen snaží zachovat navenek ušlechtilou tvář, jdou celému světu příkladem, jak by se k sobě mohli expartneři chovat.
Napsala Aneta Benešová, Ivona Horváth Souralová Vydáno 30. listopad 2015
Gwyneth Paltrow a Chris Martin: Jiskra, která nevyhasla

Foto: People.com

Rozešli se loni v březnu po více než deseti letech vztahu. Celý svět přitom ohromili dosud téměř neznámým pojmem uvědomělé odloučení (unconscious uncoupling), kterým chtěli dát najevo, že zůstávají v přátelském vztahu založeném na vzájemném respektu a úctě. Chris Martin a Gwyneth Paltrow mají to nejtěžší už asi za sebou, ona začala v létě chodit s producentem Bradem Falchukem, který jejich vztah "provalil" v říjnu na Instagramu, Chris byl v posledním roce spojován s různými ženami, nicméně tou poslední múzou je zřejmě britská herečka Annabelle Wallis. Teď se ale znovu spojili, aby spolu nahráli písničku Everglow. Chris tento song popsal jako baladu o tom, že ona pomyslná jiskra ve vztahu dvou lidí, nemusí nikdy zhasnout. „Přemýšlel jsem o tom, že jakmile zvládnete překonat nějaký smutek, zanechá to ve vás takový zvláštní pocit, něco pozitivního, co vás zahřeje. O tom je Everglow,“ vysvětluje frontman kapely a dodává, že to bylo pouze další přátelské gesto mezi ním a jeho bývalou ženou. Tady je malý úryvek z přeloženého textu:

„Říká se, že lidé přicházejí

Že lidé odcházejí

Tento konkrétní diamant

Je extra výjimečný

A i když jsi odešla

A svět o tom nemusí vědět

Pořád vidím, že jsi božská.“

Gwyneth-Paltrow-Christ-Martin-Coldplay-divorce-separate.jpg 

Ale aby to nebylo tak romanticky ušlechtilé, je nutné dodat, že Chris Martin zaangažoval na novém albu i své děti, širší rodinu a svou současnou přítelkyni Annabelle. „Oslovil jsem každého, kdo v mém životě hraje důležitou roli, jestli by nám nemohl zazpívat vokály,“ prozradil Chris Martin magazínu Wall Street Journal. A Gwyneth? Ta je, zdá se, nadšená – lepšího exmanžela si prý nemohla přát a navíc je Chris i po rozvodu skvělý otec. Tak snad jim to vydrží…

image2_copy_copy.jpegimage1 copy copy

 
 
 
Pár spolu kvůli dětem jezdí i na dovolenou (na snímcích Gwyneth se synem Mosesem a Chris s dcerou Apple).
Zdroj: Instagram Gwyneth Paltrow
 
Písnička Everglow vychází na novém albu Coldplay nazvaném A Head Full of Dreams. Oficiální videoklip zatím nemá, ale i komorní provedení v losangelském divadle stojí za to.

Další články

Reklama