MARIANNE MILUJE: Jógu v krásném prostředí, originální burgery i zírání do podzimní přírody

Máme pro vás další várku tipů přímo z redakce – věci hmotné a nehmotné, které nás poslední dobou zaujaly či přímo uchvátily a které si nemůžeme nechat pro sebe!
Napsala redakce Marianne Vydáno 30. září 2016
MARIANNE MILUJE: Jógu v krásném prostředí, originální burgery i zírání do podzimní přírody
Foto: Jógovna 
 
Dagmar Nováková,
asistentka redakce 
Papírnictví jsou moje guilty pleasures. Pokáždé, když do nějakého zavítám, neodolám a odcházím se suvenýrem, který samozřejmě  nepotřebuji, ale v tu chvíli ho musím nutně mít :) Nakupovaní zápisníků, notýsků, tužek a papírů na skládání origami mě zkrátka nikdy neomrzí. I proto se už  moc těším na návštěvu nového pražského papírnictví Kaš-mi daš, Obchůdek se nachází na adrese: Pod Nuselskými schody 3, Praha 2 – Vinohrady, objednávat lze i na webu www.kasmidas.cz. Je na čase si (anebo někomu jinému) udělat radost!
 
Lucie Tomišková,
módní rektorka
Jako správný „seriáloholik“ mám i tentokrát  objev měsíce. A sice americkou osmidílnou řadu Easy. Vše se odehrává v Chicagu, a i když na sebe jednotlivé díly dějově přímo nenavazují, v určitých momentech se hlavní postavy potkávají. Nicméně jde o jednotlivé krátké příběhy, kde se řeší napřklad nefunkční manželský sex, skryté touhy, přetvářky a mnoho dalších často intimních témat (i scén), které jsou všem povědomé nebo velmi blízké. A je to vážně sympatický! V jednom díle hraje například na blond odbarvená modelka Emily Ratajkowski v dalším zase Orlando Bloom. 
 
Dalším mým, tentokrát zkrášlujícím objevem, je Lotion P50W značky Bilogique Recherche. Ve zkratce multifunkční produkt, který funguje jako exfoliant, hydratuje a umí rapidně zlepšit epidermis, neboli zlepšuje pleť od základu. 
 
Eliška Vrbová,
online redaktorka
V polovině září jsem se přestěhovala do Milána, abych zde strávila tři měsíce studiem na místní univerzitě. Za poslední dobu mě tedy nejvíce nadchlo právě toto město a vůbec všechno se životem v Itálii spojené. Například místní káva. Přestože se jedná o naprosto nejlevnější věc, kterou v Miláně pořídíte, je to zároveň ta nejlepší káva, jakou jsem zatím ochutnala. A vůbec nezáleží, zda si ji dáte v zapadlé kavárně na okraji centra nebo na samotném Piazza di Duomo uprostřed města, protože bude dobrá úplně všude! Velmi podobné je to tu se zmrzlinou. A s pizzou. A s těstovinami. A s místním zvykem pojmenovaným aperittivo, ten se mi obzvlášť zalíbil. Aperittivo spočívá v tom, že si v restauraci obvykle mezi šestou a desátou hodinou večer objednáte nějaký drink, nejlépe tradiční spritz nebo víno, což vás vyjde třeba na osm euro, a jídlo ve smyslu "all you can eat" k tomu máte zdarma. Je to nejlepší způsob, jak ochutnat všechny italské speciality zároveň, od každé trochu. Při podobných akcích plných jídla si vždy vzpomenu na Julii Roberts ve filmu Jíst, meditovat, milovat a musím potvrdit, že od Italů bychom se zkrátka měli učit, jak si užívat života. Tento měsíc tedy skutečně miluji Itálii a Miláno obzvlášť.
 

Další články

Reklama