Nepřeplácíte na mobilním tarifu? Zjistěte to!

Znáte to. Zajdete k červenému nebo modrému operátorovi s tím, že chcete nejlevnější tarif a odejdete s něčím, co nakonec plně nevyužíváte. Ani lehký flirt vaše vyjednávání nevylepší, prodejce vás stejně ukecá na to „nejvýhodnější“. Jak tedy vyzrát na systém a ušetřit?
Promotion Vydáno 27. duben 2016
Nepřeplácíte na mobilním tarifu? Zjistěte to!

Spočtěte si to sama

Nejjednodušší a nejjistější je pečlivě si všechny možnosti sama prověřit. Na to se výborně hodí praktická kalkulačka mobilních tarifů. Zadáte do ní, kolik za telefon měsíčně utratíte, kolik reálně provoláte minut a napíšete SMS, i jestli využíváte internet. Tarifomat vám pak ukáže nabídky všech klasických i virtuálních operátorů na českém trhu. Připravte se tarify výhodnější až o 70 % než v kamenných prodejnách.

Změna operátora – není problém!

Jestli jste se chtěla jenom informovat, vaše cesta tady končí. Můžete najít velké množství mnohem výhodnějších nabídek a rozčilovat se nad tím, co vám ten hezký prodejce prodal. Chcete-li operátora rovnou vyměnit, jednoduše zaškrtněte, že máte zájem o sjednání nového tarifu, a zadejte své telefonní číslo. Tarifomat zajišťuje bezplatné odborné a právní poradenství po celou dobu trvání služby. Vyřídí za vás veškerou administrativu a smlouvy vám přivezou až domů.

Je libo nadstandardní služby?

Nejenom, že si vše zařídíte z pohodlí domova. Pokud přecházíte k novému mobilnímu operátorovi, Tarifomat přenese vaše současné telefonní číslo a ještě získáte portační bonus ve výši 1000 Kč. Máte nesplacené závazky u stávajícího operátoru? Tarifomat je uhradí.

Kde je háček?

Nikde. Tarifomat je schválen Českým telekomunikačním úřadem a s jeho službami je spokojeno mnoho zákazníků. Přečtěte si reference a přidejte se k dlouhé řadě lidí, kteří zbytečně nepřeplácí. Proč byste měly vyhazovat peníze, když nemusíte? Snažíte se šetřit vodu, elektřinu, plyn, ale kvůli nevýhodnému mobilnímu tarifu přicházíte měsíčně o stovky korun. Přejděte na levnější a kupte si radši nové jarní boty.

Přesvědčte se na vlastní oči, kolik peněz měsíčně zbytečně vyhazujete ven oknem. Začněte šetřit chytře.  

tarifomat logo

Další články

Reklama