Nová Marianne

„Já jsem ta zodpovědná, muž je ozdobou," svěřila se nám Magda Vašáryová. Vybrali jsme ty nejlepší přípravky na pleť, díky kterým se probudíte o pár let mladší, a ty nejslušivější sukně. V listopadové Marianne budete mít rozhodně co číst.

Napsala Marianne Vydáno 24. říjen 2012
Nová Marianne

Také jsme se věnovali tomu, proč nám Facebook ničí vztahy, zda má smysl obchod se spermatem a že jedna kamarádka, když je nám smutno, vydá za deset chlapů. S Pavlínou Mertovou, Beátou Matyášovou a Lenkou Vlasákovou jsme si povídaly, jaké to je, být na mateřské a úplně změnit životní styl. Pavlína tvrdí, že největší šok není mateřská, ale to, co přijde po ní, Beáta přiznává, že skončila na psychiatrii, a Lenku nepříjemně překvapila izolace.

Klára Mandausová vyzpovídala Leoše Mareše, Karolína Kamberská dešifrovala mýtus o hodných mužích, Tomáš Polívka vysvětlil, proč se muži mění v tetřevy, Lucie Tomišková představila kabáty, ve kterých se budete cítit skvěle od rána do večera, a Kristýna Mazánková hledala nejvýraznější osobnosti českého autorského šperku.

A je toho ještě mnohem víc. Zalistujte listopadovou Marianne.


Další články

Reklama