Obchody, které stojí za to navštívit II: voňavý Ingredients

Ve výčtu zajímavých míst, kde na nás dýchá ta správná atmosféra a kde seženete skutečně originální zboží, nemůže chybět zcela netradiční koncept parfumerie Ingredients.

Napsal Zuzana Hošková Vydáno 23. leden 2013
Obchody, které stojí za to navštívit II: voňavý Ingredients

Nedaleko pražského židovského města v Jáchymově ulici najdete minimalisticky zařízený concept store majitelů Lukáše Loskota a Jakuba Kopčáka. V čistě pojatém interiéru naleznete vskutku exkluzivní výběr parfémů, pěsticí kosmetiky a kultovních svíček od věhlasné značky Cire Trudon. A proč pánové zvolili právě název Ingredients? Společným jmenovatelem všech nabízených produktů jsou totiž kvalitní ingredience, dechberoucí vonné kompozice a jedinečný design.sd08_cire_trudon_43

Mezi značky, které Jakub s Lukášem nabízejí, patří například kosmetika Sisley a Eve Lom, ojedinělé parfémy Comme des Garçons, Byredo, LM Parfums, Histoires de Parfums, Escentric Molecules a Boadicea the Victorious. Součástí prodejny je také kosmetický budoár Sisley, jenž nabízí ošetření pro ženy i muže, přičemž využívá přínosných účinků aromaterapie a speciálních masážních technik.

Sympatický je také záměr majitelů zde pořádat pravidelné expozice umění s cílem představit práci současných autorů. Z neobyčejného obchodu, v němž pořídíte zajímavé dárky, se tak stává místo, kde se vůně mísí s aktuálním uměním a designem.

Kromě zmiňovaného kosmetického sortimentu a služeb zde tak naleznete například peněženky a obaly na mobily a iPady od avantgardní japonské značky Comme des Garçons. Od února Ingredients bude také exkluzivně prodávat knihu fotografií Little Black Jacket od Karla Lagerfelda, o které jsme vás již informovali na našem Facebooku. Kniha představuje přední osobnosti z řad módy, které slavnému návrháři pózovaly v ikonickém saku Chanel.

1342688350-69439000

Ingredients Store

Jáchymova 2, Praha 1

Další články

Reklama