Otevřete si na den vlastní restauraci

Mezinárodní akce Restaurant Day konečně dorazila i k nám. Díky skvělému nápadu z Helsinek si nadšenci po celém světě můžou otevřít vlastní restauraci na jeden den. Tuto sobotu ve Vršovicích poprvé můžete ochutnat, jak Restaurant Day chutná u nás.
Napsal Edita Langpaulová Vydáno 15. květen 2013
Otevřete si na den vlastní restauraci Otevřete si na den vlastní restauraci

Je jedno, jestli jste profík, nadšenec, nebo prostě chcete zpropagovat svoji akci. Všichni mají možnost zaregistrovat si na www.restaurantday.org místo, kde se bude váš stánek nacházet, a nezáleží, jestli to bude u vás na zahradě, v parku, nebo v restauraci u kamaráda. Vaše jednodenní restaurace se registrací dostane do mobilní aplikace, kterou si mohou všichni do svých mobilních telefonů stáhnout, a tak snadno najdou vaše prodejní místo! Vše je zdarma a prodejní ceny vašich výrobků si určujete vy sami.

Pokud se chcete připojit tuto sobotu 18. května a nabízet své pochutiny ve Vršovicích na místě, kterému se říká Tržíček, připojte se ke skupině Restaurant Day Prague na Facebooku. Akce tam začíná v 11 hodin a v ten samý den odpoledne se zde a v přilehlém okolí koná vršovický festival Korso Krymská a to až do pozdních nočních hodin.

Během 24 hodin se otevře na tisíce dočasných restaurací, stánků, domovů od New Yorku po Tokio. Kdokoli, kdo si troufá, může si neformálně zkusit zažít něco nového: mít na chvíli své vysněné bistro nebo restauraci.

Už teď je jasné, že se můžete těšit na dobroty z Markétiny cukrárny, jako jsou makronky, cake pops, domácí koláče a dortíky. To vše v Boho Vintage Concept Store ve Francouzské 76 v Praze 10. K dortíku či koláči dostanete kávu zdarma. A aby toho nebylo málo, LeBikes přivezou svá nádherná vintage kola. Bude možnost si je vyzkoušet, objednat nebo ihned odvézt domů.

Markétina cukrárna http://www.marketinacukrarna.cz/
LeBikes http://www.lebikes.cz/
Boho http://boho.cz/


Další články

Reklama