Pobavte se a podporujte!

Zapište si do svého kalendáře datum 11. května a vyrazte se svojí rodinou do Břevnovského kláštera. Užijete si den plný muziky a her. A navíc podpoříte děti s onkologickým onemocněním.
Napsal Edita Langpaulová Vydáno 19. duben 2013
Děti u stanu Děti u stanu

Hlavním bodem programu Motol Motolice je vystoupení Dana Bárty & Illustratosphere, které je naplánované na 20. hodinu. Koncerty Dana Bárty s Illustratosphere jsou již od roku 2000, kdy projekt vznikl, velmi úspěšné a vždy nabízejí neopakovatelný a originální hudební zážitek. Hudební program festivalu ale začne již o mnoho dříve – ve 13.30 vystoupením kapely Ondřeje Brzobohatého. V 17.40 se na pódiu objeví rodinné seskupení Bratří Ebenů. Dále pak EN.DRU beatbox-vocal music & live looping.

barta

Na malé děti čeká tradičně divadlo. Letos půjde o umělecké seskupení PULS pod taktovkou Lucie Radimerské, které přinese dětem nové a originální pohádky, kde se díky loutkám a předmětům dává prostor především fantazii. Pohádky pobaví nejen děti, ale i jejich rodiče. Připraven je také skákací hrad, cyklodráha nebo zábavné focení ve Smileboxu.

Ať už si vyberete jakoukoli část programu, určitě se nebudete nudit a nezapomenete na dobrý pocit z dobrého skutku a ze skvělé atmosféry. Pořadatelku Agnes Miksch přiměla k organizaci ztráta sestry, která podlehla zákeřné nemoci. Od této události dostává nadace Národ dětem celý výtěžek ze vstupenek na akci, aby pomáhala dětem hospitalizovaným na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol.

Motol Motolice

Kdy: 11. května

Kde: Břevnovský klášter

Cena: Předprodej 151 Kč, na místě 290 Kč. Děti do 15 let zdarma, stejně jako majitelé všech karet ZP. Předprodej v síti TicketStream, v cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour nebo v knihkupectvích Kanzelsberger.

Další články

Reklama