Reklama

Pozvánka a soutěž o dvě vstupenky na zahajovací koncert Pražského komorního orchestru

Pražský komorní orchestr (PKO) vstupuje do své 63. koncertní sezony, která se nese ve znamení celé řady změn. Orchestr prochází radikální proměnou jak vnitřní organizace a dramaturgie, tak celkové image. Pro sezonu 2014/15, která má přiléhavý název Restart, připravil dvě abonentní řady se sólisty zvučných jmen, komorní koncerty a nově také neotřele pojaté koncerty pro děti.
Napsala Redakce Vydáno 03. říjen 2014
Pozvánka a soutěž o dvě vstupenky na zahajovací koncert Pražského komorního orchestru

Těšit se můžete na špičky české hudební scény, jako jsou například houslistka Gabriela Demeterová, violoncellista Jiří Bárta či hornistka Kateřina Javůrková. Zahajovací koncert s díly Mahlera, Beethovena a Mendelssohna-Bartholdyho, který proběhne v úterý 14. října 2014, dá vyniknout mladé hvězdě Deutsche Grammophonu: v Beethovenově Klavírním koncertu č. 1 C dur pod taktovkou Jiřího Štrunce vystoupí japonsko-německá klavíristka Alice Sara Ott.

Soutěžte s námi o dvě vstupenky na zahajovací koncert v podání Alice Sary Ott. Napište nám, ve kterém roce byl založen Pražský komorní orchestr. Své odpovědi posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. První z vás, kdo správně odpoví na soutěžní otázku, vyhraje vstupenky na tento jedinečný kulturní zážitek.

Více informací o vstupenkách a přehledný program Pražského komorního orchestru naleznete na www.pko.cz.

Další články

Reklama