Reklama

Za kulturou? Od teď ve dvou a se slevou

Zříkáte se svých oblíbených návštěv divadla, výstav a kin, protože máte hluboko do kapsy? Tyhle radosti nás stojí nemalé peníze. Portál kulturissimo.cz naštěstí přichází s řešením a tím je Kulturní kuponová knížka.
Napsal Edita Langpaulová Vydáno 13. květen 2013
Za kulturou? Od teď ve dvou a se slevou Za kulturou? Od teď ve dvou a se slevou

Do Divadla v Dlouhé, do Ponce, do Švanďáku a do všech Městských divadel pražských a mnoha dalších od června do konce tohoto roku můžete jít s výraznou slevou. Začátkem května vychází Kulturní kuponová knížka, slevová brožura, která má za cíl zprostředkovat kvalitní kulturu za příznivou cenu. Kulturní kuponová knížka obsahuje třináct kuponů na divadelní, hudební a taneční představení, filmy a výstavy do celkem deseti institucí v Praze. Podívat se tak můžete do Galerie hlavního města Prahy, MeetFactory, Městských divadel pražských, Musea Kampa, Orchestru BERG, Divadla Ponec, Studia Béla, Švandova divadlo na Smíchově, Uměleckoprůmyslového musea v Praze.

1 plus 1 zdarma

Kulturní kuponové knížky nabízejí za jeden kupon lístek na vybrané představení za běžnou cenu a druhou vstupenku dostanete zdarma. Už se nemůžete dočkat a chcete vědět, jak si knížku pořídit? Funguje to tak, že si na portále kulturissimo.cz objednáte Kulturní kuponovou knížku za 499 Kč. Knížka vám přijde poštou, poštovné hradí prodejce. V knížce najdete třináct kuponů, buď na konkrétní představení, nebo si můžete vybrat z běžné nabídky instituce. Vybraný kupon vytrhnete a proměníte v pokladně za dva lístky za cenu jednoho. Platnost má sedm měsíců (od června do prosince 2013). Knížka je určena pouze pro Prahu. Ať už chcete udělat radost sobě, nebo potřebujete pro někoho dárek, tahle ‚trhací' knížka vás nezklame. Více najdete na www.kulturissimo.cz.


Další články

Reklama