Žádejte o garanci nízké úrokové sazby a vyhněte se zdražování hypoték

Vyhněte se zvýšení úrokové sazby hypotéky, požádejte ještě dnes o bezplatnou garanci nízké úrokové sazby na dobu 30 dnů a získejte čas na kompletaci celé úvěrové složky.
Napsala Komerční sdělení Vydáno 16. červen 2015
Žádejte o garanci nízké úrokové sazby a vyhněte se zdražování hypoték

S platností od 15. 6. 2015 zvyšují úrokové sazby Komerční banka a Hypoteční banka. Zdržení se týká střednědobých a dlouhodobých úrokových sazeb (ke zvýšení nedochází u fixace úrokové sazby na 1 rok). Je velmi pravděpodobné, že další banky budou v důsledku zdražování zdrojů následovat.

Pokud však budete jednat rychle, můžete si zajistit současné nízké úrokové sazby po dobu dalších 30 dnů, bez ohledu na vývoj sazeb na hypotečním trhu. Většina bank totiž nabízí službu bezplatné garance sazby po dobu 30 dnů už v případě, že si u nich požádáte o kalkulaci. Tato možnost platí i pro případ, že o kalkulaci požádáte nezávislého hypotečního makléře

Neváhejte tedy a požádejte ještě dnes o schůzku s nezávislým hypotečním makléřem na této stránce webu Penizenavic.cz  (formulář se zobrazí poté, co kliknete na červené tlačítko „Odeslat nezávaznou poptávku hypotéky s úsporou). Garance úrokové sazby prostřednictvím makléřů spolupracujících s tímto webem je rovněž bezplatná a nezávazná tj. nezavazujete se k tomu, že si hypotéku ve skutečnosti vezmete. Požádat tedy můžete o garanci hned u více bank.

V případě, že Vás zajímá, jaká je současná nabídka na trhu s hypotečními úvěry, neváhejte kontaktovat nezávislé makléře spolupracující s webem Penizenavic.cz (viz odkaz výše), případně navštivte stránku s databází hypoték na webu Penizenavic.cz nebo přehled hypoték na webu Finprehled.cz.

Garance úrokové sazby se vyplatí i pro krátké fixace úrokových sazeb, jelikož současné zdražení hypoték může v některých případech znamenat zvýšení splátek hypotéky i o několik set korun měsíčně. Tato změna pak může v extrémních případech znamenat to, že Vám banka za nových podmínek hypotéku neschválí z důvodu nedostatečných příjmů (s rostoucí splátkou hypotéky rostou i nároky na bonitu žadatele o hypotéku).

Další články

Reklama