Zelený svátek a ta nejlepší irská whiskey opět v Praze!

Oslava svátku svatého Patrika už dávno nepatří pouze irské domovině. Ulice a řeky se zahalují do zelené barvy téměř po celém světě. Připít tomuto světci na zdraví můžete i v Praze.

Napsal Zuzana Hošková Vydáno 05. březen 2013
Zelený svátek a ta nejlepší irská whiskey opět v Praze!

Co vlastně svatý Patrik pro Iry před šestnácti stoletími vykonal? Přinesl jim křesťanství! A Irové mu jeho dar vracejí v o poznání družnější náladě, než v jaké u nás probíhají oslavy věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Možná právě proto se k nim s nadšením připojují lidé z celého světa…

Den sv. Patrika připadá na 17. března. Téměř celý svět se v tento den obleče do irské národní barvy a s chutí velebí vše irské! Mezi základní rekvizity této akce tak samozřejmě patří kvalitní irská whiskey, která teče proudem. Také proto se tradiční výrobce whiskey Jameson rozhodl podílet na oslavě Dne sv. Patrika po celém světě a nevynechal při tom ani Prahu!

2Patro02

Účastnit se bujarých oslav tak můžete na Jameson Patrick’s Live Celebrations v klubu Roxy v Dlouhé ulici. Očekávejte veselou zábavu nejen uvnitř v klubu, ale také přímo na ulici. Hlavním hostem scény v Roxy bude skupina Tata Bojs a atmosféru dotvoří desítky špičkových dýdžejů.

Tata-Bojs38

Nepovinnou výbavou této svěží moderní party je jak jinak než zelené oblečení. Termín konání akce stanovili organizátoři na 16. března, abyste si jako jedni z prvních mohli hned po půlnoci přiťuknout pravou irskou whiskey na zdraví nejoblíbenějšího irského světce.

Roxy, Dlouhá ulice, Praha 2

sobota 16. března 2013

Vstupenky za 180 Kč jsou k dostání na Ticketpro.cz.

Další články

Reklama