Reklama

Slunce na zápraží
Doporučený

Nenechte slunce prosit za okny a jděte mu naproti. Vezměte však s sebou dostatek teplých plédů, a taky váz, protože na výzvu slunce vykvetou za chvíli také plné náruče kytek!
Napsala Markéta Zindulková Vydáno 21. březen 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Slunce na zápraží Slunce na zápraží

Vyndejte na zápraží houpací křeslo nebo pohodlnou lavici a postarejte se, abyste měli na dosah teplé přehozy i dostatek polštářů. I když posezení na prvním jarním slunci vypadá lákavě, zůstaňte ve střehu a chraňte se před prochladnutím.


Nejlíp se odpočívá na slunci, které se opírá do vyhřátého dřeva. Lepší místo pro jarní svačinu venku nenajdete!


Nejen vy, ale také ubrusy, povlečení, prostěradla a lněné utěrky pobyt na jarním slunci doslova milují. Při první příležitosti vyvěste před dům signální prapory, oznamující konec zimy!

224-c01

  1. Plechový truhlík na květiny, Kytičkárna, 80 Kč
  2. Závěsní látkoví ptáčci, Kytičkárna, 45 Kč/ks
  3. Porcelán Garden, set čtyř snídaňových hrnků, 1391 Kč, šálek s podšálkem, 766 Kč, talíř, ø 21 cm, 2186 Kč, látkový poklop na konvici Agatha, 35 × 27 cm, 503 Kč, vše Wedgwood; porcelánová čajová konvice, Retro bazar, 450 Kč; krajková záclonka, Interiér de l’Art, 780 Kč
  4. Ubrusy Bazar Potočníková a Bazar P & J, od 350 Kč; bavlněná prádelní šňůra, Květova Drogerie, 36 Kč

Svěží jarní vzduch prozářený sluncem je očistný jak pro nás, tak pro naše byty a domy. Otevřete dokořán všechna okna a dveře a dopřejte si dokonalou vzdušnou lázeň s vonnými esencemi, které namíchala sama příroda.

Číst 4183 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:07

Další články

Reklama