Reklama

Vánoční Venkov & styl je v prodeji!
Doporučený

Právě vychází speciál časopisu Venkov & styl, který vás nejen s předstihem připraví na Vánoce, ale zároveň se stane skvělým společníkem pro chvíle odpočinku!
Napsala Venkov & styl Vydáno 29. říjen 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Vánoční Venkov & styl je v prodeji!
 
Vánoční speciál je od první do poslední stránky nabitý inspirací a plný adventní atmosféry a nejkrásnějších svátků roku – Vánoc. Pozveme vás do víc než dvě století staré roubené chaloupky v Orlických horách rodiny Rejzlových, i na Železnobrodsko do varhanářské dílny Žloutkových, kde už ve třetí generaci vznikají tyto vznešené hudební nástroje. Také vám představíme Radanu Bláhovou, která zhotovuje roztomilé oblečky pro novorozeňata a uvidíte, jak kouzelná umí být zahrada, jež obejme ledový příkrov. 
 
Upečete si s námi nejen klasické cukroví z mouky, ale i to bezlepkové a máme pro vás i recepty na rychlá jídla a pítíčka, která vás spolehlivě zahřejí. Díky novému Venkovu & stylu zjistíte, co jste možná ještě nevěděli o svatém Martinovi i Mikuláši, kde si užít starodávných tradic, i co si nasbírat při procházce lesem, abyste si mohli vlastnoručně vyrobit jedinečné dekorace. S vánočním speciálem si zkrátka užijete ten nejpříjemnější konec roku!
Číst 7471 krát Naposledy změněno pátek, 30 říjen 2015 10:39

Další články

Reklama