11 fotografií, které vtipně parodují kojící ženy v práci

Návraty do práce nejsou pro žádnou matku jednoduché, obzvláště když své děti stále kojí. Kojící ženy v zaměstnání mnohdy zažívají trapné, obtížné a někdy velmi legrační situace. Podívejte se na sérii fotografií, které tyto situace parodují.
Napsala Aneta Benešová Vydáno 21. září 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
11 fotografií, které vtipně parodují kojící ženy v práci

Fotografie vznikly u příležitosti vydání knihy s názvem Práce. Odsávání. Opakování, kterou napsala Jessica Shortall. Jessica pracuje v korporátní společnosti na manažerském postu a jelikož je ve firmě velmi důležitou osobou, po porodu se velmi rychle vrátila do práce, kojení se ovšem vzdát nechtěla.

Zakusila tedy strasti kojící matky v zaměstnání, což ji přivedlo na nápad sepsat knihu. V ní velmi vtipně popisuje všemožné situace, radí, jak je zvládat. Zjistíte například, jak odsávat mléko v letadle, v jedoucím autě nebo na veřejném WC.

Snímky ke knize nafotila fotografka Laura Legg. Mají vtipně zachycovat kojící ženu v zaměstnání. Samozřejmě se jedná o nadsázku, ovšem Jessica i Laura se touto cestou snaží upozornit na útrapy, které takové ženy zažívají a i díky knize jim dát pocit, že v tom nejsou samy a že jsou hrdinky.

  

Zdroj: Work pump repeat

Číst 6934 krát Naposledy změněno pondělí, 21 září 2015 11:41

Další články

Reklama