4 zfilmované příběhy o lásce, které se skutečně staly

Občas se používá přirovnání „láska jako z filmu“. Někdy je ale právě láska v reálném životě inspirací k natočení dechberoucího romantického filmu. A jsou to příběhy tak neuvěřitelné, že by kolikrát nenapadly ani toho nejlepšího scénáristu. My jsme pro vás vybrali čtyři filmy, které jsou právě na takové velké lásce z reálného života založeny.
Napsal Eliška Vrbová Vydáno 03. říjen 2016
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
4 zfilmované příběhy o lásce, které se skutečně staly

Jíst, meditovat, milovat

Ve filmu: Úspěšná spisovatelka Elizabeth (Julia Roberts) najednou zjistí, že nežije takový život, jaký by si představovala. Rozhodne se všechno zahodit a vycestovat do světa, aby našla sama sebe. V Itálii si dopřává požitky gastronomické požitky, ale v Indii se naopak snaží vrátit zpět na duchovní cestu. No a na Bali potká svoji pravou lásku.

185555 650 1447140727Eat Pray Love Intl M

Ve skutečnosti: Film Jíst, meditovat, milovat byl natočen podle stejnojmenné autobiografické knížky od Elizabeth Gilbert. Z příběhu se dozvídáme, že láska mezi Elizabeth a Josem (ve filmu se jmenuje Felipe) se v reálu vyvíjela úplně stejným způsobem, jako ve filmu. Jeden rozdíl tam ale je. Ve filmu se na konci pár rozhodne, že se nikdy nevezmou, ve skutečnosti se ale Elizabeth a Jose vzali. Ještě donedávna byli stále spolu, na začátku září ale Elizabeth napsala na svůj Facebook, že se s Josem rozešli. Ona nyní žije se svou přítelkyní Rayyou Elias, která se léčí s rakovinou a Elizabeth jí v její složité cestě pomáhá.

186255 650 1447140727s ELIZABETH GILBERT AND HUSBAND JOSE NUNES large640

ČTĚTE TAKÉ: 19 herců, kteří málem přišli o své nejznámější role


Číst 45681 krát Naposledy změněno sobota, 08 říjen 2016 16:43

Další články

Reklama