Fórum s odborníkem: Aromaterapie a její využití v životě

V čem je výjimečnost přírodních produktů pro zdraví a krásu? Jaké jsou přednosti aromaterapeutické kosmetiky ve srovnání s klasickou? Jaký éterický olej pomůže v případě nachlazení, akné nebo při porodu? Ptejte se v našem diskusním fóru diplomované aromaterapeutky Adély Zrubecké.
Napsal Ivana Ašenbrenerová Vydáno 31. březen 2014
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Fórum s odborníkem: Aromaterapie a její využití v životě


Aromaterapie se dá použít na mnoho způsobů – léčivé oleje lze přidat do koupele, na masáže, inhalovat. Prakticky při každém problému dokáže aromaterapie pomoci. S oblíbenými vůněmi si můžete třeba jen zpříjemnit den a dopřát si soukromý relax.

Značka Nobilis Tilia, česká certifikovaná přírodní a bio kosmetika, letos slaví dvacet let na trhu. V jejím sortimentu najdete přípravky pro péči o pleť a tělo, a to nejen pro ženy, ale i muže a děti. Kvalitu svých výrobků dokazuje značkou velmi přísné certifikace přírodní kosmetiky CPK a CPK bio. Výjimečnost kosmetiky Nobilis Tilia spočívá také v jejích aromaterapeutických účincích, kdy vedle příznivých účinků na momentální stav pokožky harmonizuje celkový stav organismu i psychiky. Používání přírodní kosmetiky je tak potěšením nejen těla, ale i duše a stává se každodenním oblíbeným aromarituálem.

Spolumajitelkou společnosti je Adéla Zrubecká, která vystudovala aromaterapii v Institutu tradiční přírodní medicíny a aromaterapie v Londýně. Její hlavní činností je vzdělávání v oblasti aromaterapie. Vyučuje na kurzech Akademie nobilis Tilia a v Institutu aromaterapie, organizuje zahraniční semináře a konference, publikuje v odborných i populárních časopisech. Je také spoluautorkou knihy Aromaterapie v životě ženy.

Etericke_oleje

Tento měsíc vám ráda zodpoví dotazy týkající se působení aromaterapie na zdraví a krásu a také dotazy ke vhodnému výběru a využití aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia. Fórum začíná 1. dubna 2014. Více na: www.nobilis.cz

Číst 4404 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:20

Další články

Reklama