Reklama

Fórum s odborníkem: Jak být v životě spokojená

O čem nejvíce sníte? O lásce, o tom, jak vás partner a okolí přijímají, nebo o dobrém vztahu se svými dětmi i kamarádkami? Psycholožka Jitka Nesnídalová vás přesvědčí, že všechny vaše sny se můžou splnit, ale jedině tehdy, když jim půjdete naproti.
Napsal Ivana Ašenbrenerová Vydáno 29. říjen 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Fórum s odborníkem: Jak být v životě spokojená


Naše odbornice je psycholožka a koučka pro ženy v Agentuře Motivace a v Thomayerově nemocnici v Praze. Specializuje se především na vztahovou tematiku a na podporu sebevědomí žen. Věnuje se také terapii alfa a koučování úspěchu. Vede též roční kurz Práce s tělem, kurzy Focusing I a Focusing II a je certifikovaná cvičitelka jógy III. třídy při České akademii jógy.

Je zakladatelkou a lektorkou On-line školy sebevědomí pro ženy a Akademie pro ženy (Akademie harmonických vztahů a Akademie prosperity). Provozuje internetový Klub sebevědomých žen jako možnost setkávání žen, které si chtějí posílit sebelásku a společně se podporovat.

Je autorkou knížek Nech to plavat a začni plavat ty, Prosperita pro každého, Spokojené vztahy, Buď zdráv a vesel!, Voňavé sebevědomí aneb Příručka angorské kočky a CD Nechte se unášet proudem lásky. Vede různé autorské kurzy, semináře a přednášky. Pravidelně hostuje v pořadu ČT 1 Sama doma.

Zeptejte se Mgr. Jitky Nesnídalové na to, jaké chyby nejčastěji děláte ve svých vztazích, proč nefungují tak, jak jste si představovala, proč si nevěříte a necháte sebou manipulovat a jak změnit to, s čím nejste spokojené. Ptejte se v našem diskusním fóru na http://www.marianne.cz/zabava/diskusni-forum/.

Fórum začáná 1. 11. a končí 30. 11.

Číst 2645 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:16

Další články

Reklama