Reklama

Kočárek a sport. Že nejdou dohromady? Přesvědčte se o opaku!

Longboardy se celosvětově těší velké popularitě, ovšem i generace mladých longboardistů a longboardistek stárne a pořizuje si děti. Bylo tedy jen otázkou času, kdy si tuto skutečnost někdo uvědomí a přizpůsobí tomu jejich design. Vývoj trval dva roky a výsledek opravdu stojí za to.
Napsala Aneta Benešová Vydáno 10. listopad 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Kočárek a sport. Že nejdou dohromady? Přesvědčte se o opaku!

Kočárek, který nese název longboardstroller, navrhli a vyrobili designéři z firmy Quinny. Ideou bylo vytvořit kočárek, který umožní, aby se pobavilo jak dítě, tak rodič. Vznikl tak longboard, na jehož přední části je umístěna sedačka pro dítě, která je opatřena nárazníkem. Na zadní části pak stojí rodič, který se může pohodlně odrážet a ovládat celý kočárek, řídítka jsou navíc vybavena bezpečnostní brzdou.

Pokud tedy máte problém chodit někam včas nebo máte akčního ducha a přemýšlíte, jak skloubit sport a dítě dohromady, mohl by pro vás být tento kočárek řešením. Téma sportování s malým dítětem je velmi často diskutováno, v návaznosti na tyto debaty vznikl například strollering neboli cvičení s kočárkem v přírodě, není také zvláštností, když při procházce parkem narazíte na maminky s kolečkovými bruslemi.

Zkrátka sport a kočárek už dávno nejsou neslučitelné kategorie, naopak, je to jízda!

Číst 1335 krát Naposledy změněno úterý, 10 listopad 2015 17:36

Další články

Reklama