Konečně boty, které ocení i muži!

Všechny milujeme boty, sluší nám za každé situace a vždy se pro ně umíme nadchnout. Naopak muži naši vášeň pro tento doplňek příliš nesdílejí. S tím je ale konec, seznamte s botami, které bude milovat i ten největší odpůrce nakupování.
Napsala Aneta Benešová Vydáno 20. říjen 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Konečně boty, které ocení i muži!

Jedna britská značka bot tenhle týden představila velmi netradiční kolekci inspirovanou filmem Star Wars VII: Síla se probouzí, který bude od prosince v kinech. Zakladatel značky Dan Sullivan kvůli kolekci spolupracoval se společností Disney, aby co nejvíce zachoval originalitu a ducha postav.

V kolekci tak najdete čtrnáct jedinečných párů bot, které mají místo podpatků světelné meče nebo tělo robota R2­D2. Na své si přijdou i milovnice balerín, které na podrážce najdou třeba Luka Skywalkera. Některé z bot jsou dokonce vybaveny interaktivními audiokomponenty a světelnými efekty.

„Vždy jsem byl velkým fanouškem této série a naše značka měla už v minulosti úspěch s kolekcemi, které se inspirovaly slavnými filmovými charaktery, takže mi přišlo logické to spojit," řekl Sullivan. „V Disney byli naším nápadem nadšení, líbilo se jim, že uděláme něco, co tu ještě nebylo, což je ve spojení se Star Wars dost těžké."

Sullivanova značka není první, která se rozhodla propojit navrhování bot s filmovým průmyslem. Podívejte se do galerie a přesvědčte se, že ne vždy se takovýto nápad setká s úspěchem.

 

Zdroj fotografií

Číst 2361 krát Naposledy změněno úterý, 20 říjen 2015 15:09

Další články

Reklama