Marianne miluje: božská čokoláda, odžmolkovač a další tipy z redakce, které mohou zlepšit život i vám

Další porce žhavých tipů přímo z redakce Marianne! Co nás zaujalo nebo okouzlilo tentokrát?
Napsala redakce Marianne Vydáno 06. březen 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Marianne miluje: božská čokoláda, odžmolkovač a další tipy z redakce, které mohou zlepšit život i vám
Kristýna Mazánková, redaktorka
Neběhám. Ale miluju tenisky. Volám jaro červeným modelem Nike Air Max (BM Ultra), ve kterých se chodí jako po polštářích. Nosím je ke všemu, i k ultra slušným šatům. 
Snimek obrazovky 2016 03 04 v 16.17.18
 
Dagmar Nováková, asistentka redakce
Můj objev měsíce se jmenuje Green Decor. Sympatické žižkovské květinářství se přesně trefuje do mého vkusu.  Pokud někdy budete potřebovat uvázat kytičku pro vaši kamarádku, maminku, kolegyni nebo jen tak pro sebe, určite zavítejte do tohoto moc sympatického obchůdku. Prodávají tu květiny jak řezané, tak i v květináčích, v sezóně zase oblíbené sazeničky a bylinky. V Green decoru navíc upřednostňují tuzemské dodavatele nebo v případě řezaných květin z dovozu ty, které pocházejí z lokálních a ekologicky vypěstovaných farem fungujících na principech fair trade. Více na www.green-garden.cz.
12715928 1301450643205816 1010253639689517840 o
 
Klára Mandausová, redaktorka
Mým posledním objevem je horká čokoláda Ajala z karlínské kavárny Můj šálek kávy. Je skvostná! Když dopiju, rejdím lžičkou po hrnku jako zběsilá, abych ještě něco z té obří lahody nabrala. Nakysle hořkosladká sametová chuť. Láska na první napití! Dodává Brněnská čokoládová manufaktura, ta ji vyrábí z peruánských kakaových bobů podle receptů starých Májů. Ummm.
ajala
 
Soňa Kotulková, kosmetická redaktorka
Mám ráda přírodní kosmetiku a teď mne nachly nové koupelové a masážní oleje od aroma značky Tisserand. Mají několik druhů – detoxikační, proti stresu, na unavené svaly, na energii a na dobré usínání. U tělových olejů se mi líbí praktické balení s pumpičkou, které se skvěle nanáší do dlaní a pak na pokožku. Nejlepší zkušenost s mám se svěžím  detoxikačním olejem a olejem na unavené svaly ten používám po náročných běžeckých trénicích. Koupelové oleje stojí 399, tělové 359 Kč a zakoupíte je prodejnách Profimed.
MA511
Ivona Horváth Souralová, redaktorka
Není to u mě doma vyloženě novinka, ale vždycky, když to použiju, nestíhám se divit, jaká je to skvělá věcička. Na mysli mám odžmolkovač, který vám oholí všechny žmolkaté svetry, ostřihá všechny zatržené nitě na povlečení, z odrbané hrací deky pro miminko vykouzlí úplně novou (takže ji pak můžete střelit za slušný peníz). Rozhodně jedna z nejvychytanějších věcí naší domácnosti!
gc026 00 odzmolkovac philips i140648
 
 
Číst 3323 krát Naposledy změněno pátek, 18 březen 2016 11:26

Další články

Reklama