Otestujte nový Hyundai

Je výkonný, komfortní a má dokonalé tvary. Doveze vás, kam si budete přát, a skvěle se postará o pohodlí vás i vaší rodiny. Takový je Hyundai Tucson, nové české SUV, které může být díky Dnům Marianne na celý týden vaše!
Promotion Vydáno 24. srpen 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Otestujte nový Hyundai

Objevte všechna jeho pozitiva: nejvyšší hodnocení 5* v nezávislém testu, rafinovaný vnitřní prostor, praktické inovace, které ocení i ti nejnáročnější, elektronické vychytávky, a především absolutní bezpečí – to jsou superlativy, které z Hyundai Tucson dělají úžasného společníka, díky němuž si cestování zkrátka zamilujete.

Automatické otevírání zavazadlového prostoru oceníte, pokud zrovna budete mít plné obě ruce, a propracovaný protismykový systém přijde vhod, až venku zavládne nečas. Systém automatického brzdění udělá vaši jízdu stabilnější a ve vyšších rychlostech zabrání těžkým nehodám. Ze široké škály benzinových i dieselových motorů různého výkonu si vybere úplně každý.

Vyhrajte dovolenou s Tucsonem!

V rámci Dnů Marianne proběhne soutěž o luxusní týdenní dovolenou v horách v hodnotě 40 000 Kč a zapůjčení špičkového Hyundai Tucson s plnou nádrží k tomu! Hrajte o dovolenou snů a kosmetické balíčky! Více na www.marianne.cz.

Ještě nějaký důvod, proč neusednout za volant nového Hyundai Tucson? 

Číst 821 krát Naposledy změněno čtvrtek, 25 srpen 2016 11:37

Další články

Reklama