Reklama

Ozdobte s námi největší LEGO® vánoční strom ve střední Evropě

Začněte letos s přípravami na Vánoce o něco dříve a postavte s vašimi dětmi originální vánoční ozdoby z kostek LEGO®. Tvořte společně a přidejte se k dalším rodinám v sobotu 15. listopadu v Centru Černý Most, kde společně ozdobíme obří LEGO vánoční strom.
Napsala Komerční sdělení Vydáno 11. listopad 2014
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Ozdobte s námi největší LEGO® vánoční strom ve střední Evropě

Propagace značky LEGO. Redakce neodpovídá za obsah článku.

Letošní vánoční zdobení bude rodinné, barevné a zábavné. Najděte si chvilku a spolu se svými dětmi postavte originální modely LEGO ozdobiček. Můžete je vytvořit z vlastních LEGO kostek nebo je sestavit ze speciálního vánočního LEGO setu. Ten získáte ke každému nákupu LEGO stavebnic v hodnotě nad 100 Kč v prodejně Bambule v Centru Černý Most v období do 15. 11. 2014. Inspiraci k vlastnímu tvoření najdete na www.veselekostky.cz, kde se zároveň můžete svou vánoční LEGO dekorací pochlubit.

 

Zkrášlete s námi první LEGO vánoční strom!

Letos poprvé se také můžete přijít podívat na LEGO vánoční strom vypěstovaný v Centru Černý Most. Strom vyrostl z jediné kostky LEGO a celkem jej tvoří přibližně 200 000 kostek. Dosahuje výšky 5,2 m. Vánoční strom je ale hotový teprve tehdy, když je ozdobený. Proto vás zveme na LEGO vánoční zdobení. Akce se koná 15. listopadu 2014 v Centru Černý Most od 10:00 do 18:00 hodin. Můžete se těšit na bohatou nabídku tvořivých a zábavných aktivit pro děti včetně kreativních LEGO dílen. Od 17:30 se rozezní v Centru Černý Most vánoční koledy v podání dětského pěveckého sboru Pražští Andělé. Nenechte si ujít také rozsvěcení obřího LEGO vánočního stromu, kterého se v 18:00 ujme lyžař Martin Koukal s rodinou.

Osobní pozvání Martina Koukala na sobotní vánoční zdobení najdete na Youtube LEGOCeskaRepublika.

 

LEGO_vanocni_ozdoba_JPG_mensi

Číst 1675 krát Naposledy změněno pondělí, 24 říjen 2016 18:25

Další články

Reklama