Páreček seniorů si udělal výlet do londýnského hudebního klubu. A zůstal do pěti do rána!

Doslova senzaci způsobil pár polských důchodců, kteří si udělali výlet do vyhlášeného londýnského klubu Fabric. Původní představy, že sem pouze zabloudili nebo hledají příbuzného, vzaly brzy za své. Zdejší party nazvanou WetYourSelf si vyhlédli v novinách a lístky rezervovali přes internet s tím, že v klubu stráví celou noc. Co na tom, že jim táhne na osmdesát!
Napsala Ivona Horváth Souralová Vydáno 17. květen 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Páreček seniorů si udělal výlet do londýnského hudebního klubu. A zůstal do pěti do rána!
Pár polských seniorů měl ve Velké Británii dva cíle: návštěvu dcery, která žije nedaleko Londýna v městečku Watword, a poté klub Fabric, kam si koupili lístky na VIP sekce. Na úvod do sebe poněkud netradiční návštěvníci kopli dvě tequily, poté si prý objednali čaj. A ačkoli se oba pohybují o holi, nechali se zlákat na taneční parket, kde předvedli waltz. Jejich přítomnost místní návštěvníky doslova okouzlila, obzvlášť když starý pán (po totožnosti britská média pátrají) dokonce vyzval pár slečen k tanci.

344788C300000578 3594207 Despite walking with a crutch the husband and wife pair from War m 11 1463470647619 1

ČTĚTE TAKÉ: Tajemství spokojeného života podle nejstarší ženy na světě

Největším překvapením ale bylo, že oba manželé vydrželi pařit až do páté hodiny ranní! Nebo spíše, že přesně tohle měli v plánu – strávit v Londýně celou noc a prvním metrem se vrátit do Watwordu. „Byli opravdu velmi šťastní, užili si to a bylo to s nimi super,“ pěli ódu na vitální seniory ostatní návštěvníci klubu, kterým bylo v průměru o šedesát let méně. Že by inspirace do dalších životních etap?

 

Číst 10160 krát Naposledy změněno úterý, 17 květen 2016 19:18

Další články

Reklama