Pohled do zákulisí filmu The Revenant: Leonardo a jeho 5 hodin v maskérně

Spekulace a zbožná přání, aby Leonardo DiCaprio konečně dostal zaslouženého Oscara nabírají s každým dalším týdnem na síle. Nově se internetem šíří momentka, z níž je jasné, že slavný herec ze sebe musel vydat maximum nejen při natáčení v divoké přírodě, ale i při trpělivém pózování v maskérně.
Napsala Ivona Horváth Souralová Vydáno 19. leden 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pohled do zákulisí filmu The Revenant: Leonardo a jeho 5 hodin v maskérně

Hodně se mluvilo o tom, že herec si musel při natáčení v drsné přírodě sáhnout na dno svých fyzických sil – točilo se v divočině, v mrazu, v bahně... Film The Revenant (REVENANT Zmrtvýchvstání), který právě běží v kinech a získal dvanáct nominací na Oscara, včetne hlavního a vedlejšího mužského hereckého výkonu, je také odpovědí na to, proč se Leonardo zhlédl v módě hipsterského plnovousu a culíčku na hlavě – ve skutečnosti svůj bujný porost nenáviděl a těšil se, až ho po natáčení shodí. Šlo jen o další část fyzické transformace do postavy Hugha Glasse, trapera ze Skalistých hor, který přežil střet s naštvanou medvědicí a těžce raněný a vyhladovělý se navzdory brutální krajině i nepřátelským indiánským kmenům dokázal vrátit ke své výpravě. Aby ne, když ho celou dobu poháněla touha po pomstě...

ČTĚTE TAKÉ: 10 nejvíc sexy mužů filmového plátna

Nejnovější fotografie z maskérny však odhaluje ještě jeden aspekt života filmové hvězdy – zenový klid, kterým se herec musí obrnit, když ví, že ho čeká 5 hodin v maskérně. Jinými slovy, američtí akacemici mají další důvod, proč toho Oscara musí dostat právě Leo. 

Leonardo DiCaprio Spends 5 Hours Getting Wounded For A Scene In The Revenant 

Číst 3796 krát Naposledy změněno úterý, 19 leden 2016 18:03

Další články

Reklama