Sex ve městě měl skončit jinak, říká jeho spoluautor

Umíte si představit, že by na konci oblíbeného seriálu Carrie skončila v náruči jiného muže než Božského? Anebo že by dokonce zůstala sama? Nebo snad patříte k těm, pro které se to celé zvrtlo v přeslazený happyend? To si myslí i jeden ze spolutvůrců, slavný producent a scénárista Darren Star, který tento týden prozradil, že finále Sexu ve městě pro něj bylo zklamáním.
Napsala Ivona Horváth Souralová Vydáno 16. leden 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Sex ve městě měl skončit jinak, říká jeho spoluautor

„Myslím, že seriál se zpronevěřil myšlence, na které to celou dobu stálo – tedy že ženy nemusí najít štěstí jen v manželství. To neznamená, že nemohou, ale celá show se chtěla především odlišit od romantických komedií, kterých bylo natočeno plno. Také proto ženy tak bavila a baví dodnes. Jenže na konci se z toho stala právě taková konvenční romantická komedie,“ prohlásil Darren Star v rozhovoru pro magazín Deadline.

A jak to také mohlo dopadnout? Podívejte si na tři alternativní konce, které tvůrci natočili: 

A) Carrie si vezme Rusa,
B) Carrie se symbolicky provdá za "svoje holky",
C) Carrie to dá dohromady s Božským, ale žít budou odděleně, aby nic neuspěchali. 

3 další fakta o Sexu ve městě, která v poslední době vyšla na povrch

1. Všechny situace v seriálu mají základ v reálném životě. Cynthia Nixon, představitelka Mirandy, to prozradila ve video rozhovoru pro filmovou databázi IMDB. „Existovalo pravidlo, že se v seriálu neobjeví nic, co by se nestalo někomu z natáčecího týmu. Anebo někomu, koho někdo z nás zná – chápete, takové to "opravář bot mého otce bratra sestry jednou zaslechl..." Ale rozhodně nejde o zcela smyšlené příběhy.“

2. „Mirandina" nejoblíbenější scéna ze všech je ta, kterou najdete v posledním díle páté série, kdy starý přítel Bobby Fine pozve Carrie a spol. na svoji svatbu. Herečce učarovala slavnostní atmosféra pod širým nebem, lampióny a tanec s malým Bradym. 

3. Carrie Bradshaw a Sarah Jessica Parker jsou naprosto odlišné osobnosti. „Protože vypadáme stejně, obě žijeme ve stejném městě a pohybujeme se ve stejném prostředí, působilo to na diváky tak, že v podstatě hraju sama sebe. Ve skutečnosti to ale byla každodenní práce – vžít se do Carrie, chápat ji a nesoudit ji,“ napsala Sarah Jessica Parker pro Wall Street Journal.

ČTĚTE TAKÉ: 4 důvody, proč nás ještě neomrzel Sex ve městě

 

Číst 4158 krát Naposledy změněno sobota, 16 leden 2016 14:13

Další články

Reklama