Galerie: V hlavní roli těhotenské bříško

Poslední dobou se s netradičními formami oznámení roztrhl pytel. Tento trend zaznamenal i pár z německého Frankfurtu nad Mohanem, který čeká své první dítě. Podívejte se, jak byli úžasně kreativní.
Napsala Aneta Benešová Vydáno 03. listopad 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Galerie: V hlavní roli těhotenské bříško

Přítel Saskie Repp a budoucí tatínek Simon Schaffrath pracuje jako fotograf a grafik a svoje povolání se při tvorbě oznámení rozhodl plně využít. Díky své představivosti a uměleckému talentu přeměnil partnerčino bříško na zasněženou horu, malý ostrov nebo golfové hřiště. Na vrcholek vždy umístil ceduli s nápisem Theo, což je jméno, které pro miminko vybrali.

„Myslíme si, že jsme kreativní lidé, a proto jsme chtěli mít i originální památku na Saskiino těhotenství," řekl Simon. „Nebylo to úplně jednoduché, ale s pomocí mých skvělých přátel a kolegů Phillipa Raulanda a Petera Hofmana zabralo plánování, editace a zachycení jedné fotografie asi týden," dodává budoucí tatínek.

Oba rodiče byli úspěchem fotografií a reakcí blízkého okolí velmi potěšeni. „Ty fotky jsou důkazem, jak moc se na Thea těšíme a že nejen nešťastní umělci dokážou tvořit," směje se Simon.

Zdroj: mashable.com

Číst 1473 krát Naposledy změněno úterý, 03 listopad 2015 11:54

Další články

Reklama