Samsung Galaxy Note7 – telefon pro sebevědomé a aktivní ženy

Hledáte telefon, který je nejen reprezentativní navenek, ale také dost chytrý na to, aby zvládl vaše pracovní tempo, posloužil jako počítač a ještě k tomu vytvářel originální videa a fotky? Pokud ano, tak už nehledejte! Samsung totiž jednu takovou novinku právě představil a jmenuje se Samsung Galaxy Note7. K dostání budou v modré, stříbrné a černě variantě. Pokud si chcete pojistit, že ho budete mít doma jako první, můžete si už teď udělat předobjednávku.
Promotion Vydáno 17. srpen 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Samsung Galaxy Note7 – telefon pro sebevědomé a aktivní ženy

A čím vás Samsung Galaxy Note7 zaujme? Na první pohled zcela určitě jedinečným designem, který charakterizuje tenký profil těla a prvotřídní displej, který je po obou stranách zakřivený. Nejde však jen o vizuální záležitost. Prostor, který díky tomu Samsung na displeji získal, využil na přidání postranní lišty, která nabízí rychlý přístup k nejčastěji využívaným kontaktům, zprávám či aplikacím. Všechno, co potřebujete, tak bude dostupné přesně takovým způsobem, jaký si vyberete.

S Pen ve vás probudí vaše kreativní JÁ

S Pen, neboli stylus, je speciálně vytvořené pero, které je součástí telefonu. Jeho funkce se aktivují ve chvíli, kdy jej z telefonu vytáhnete. Tato praktická věcička doslova napodobuje práci s tradiční tužkou. Využití je široké. Můžete s ním malovat, vpisovat poznámky, v rychlém menu vytvořit GIF nebo třeba vystřihávat a přetahovat části textů. Poznámky si můžete zaznamenávat, aniž byste museli odemknout obrazovku, dokonce i když prší, protože je S Pen, stejně jako celý telefon, voděodolný. Užitečným detailem je to, že jednoduchým stiskem bočního tlačítka jej můžete proměnit v gumu.

 Marianne NO1 Lifestyle 1000x750px

Všestranné zabezpečení

Důležitá je samozřejmě i ochrana vašich osobních souborů a informací, které kromě skenování otisku prstu chrání i nejpokročilejší systém snímání oční duhovky. Vzory našich očních duhovek jsou neskutečně komplexní a žádné dvě oční duhovky nejsou stejné, a to dokonce ani u stejné osoby. Obraz oční duhovky není v Galaxy Note7 ukládán, tudíž je nemožné jej replikovat – právě proto jde o jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak ochránit vaše data.

Zábava po všech směrech

Joyonlione.cz produkt1 1000x750px CopyPrvotřídní fotoaparát využívající postupy digitálních zrcadlovek, HDR videa, zpomalená videa, příběhy s GIFy, selektivní ostření nebo virtuální realita. To je jen zlomek toho, čím vás Galaxy Note7 přesvědčí, že jde o nejlepší telefon na trhu. Díky certifikaci IP68 je telefon prachu- a voděodolný, takže s ním můžeme fotit a natáčet za deště, u bazénu nebo v prašném terénu. Při honbě za skvělými záběry vás už nic nezastaví! A pokud patříte mezi opravdové milovníky techniky, pořiďte si ke Galaxy Note7 kameru Samsung Gear 360. Díky ní okusíte svět 360stupňového videa. Ten pak můžete sdílet s přáteli prostřednictvím platforem jako YouTube 360 a Facebook. Samsung Galaxy Note7 nabízí opravdu netradiční způsoby zachycení každodenního života.

Video představující Samsung Galaxy Note7

Číst 774 krát Naposledy změněno úterý, 23 srpen 2016 09:42

Další články

Reklama