Ženský půvab 30. let

Okouzlující i ledová – přesně taková byla Lída Baarová jak v životě, tak na filmovém plátně. Premiéru stejnojmeného celovečerního filmu navštívila 20. ledna 2016 také Pavla Š., čtenářka Marianne, která se zapojila do exkluzivní soutěže o vstup na slavnostní premiéru za účasti hvězd. Její styling, isnpirovaný érou třicátých let, zaujal porotu Marianne nejvíce.
Promotion Vydáno 07. březen 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Ženský půvab 30. let

Společně s kulturním zážitkem na ni čekala také profesionální péče hairstylisty, vizážisty a zapůjčení dokonale padnoucích společenských šatů, v nichž na červeném koberci zazářila jako skutečná celebrita.

Hned v úvodu slavnosntího dne se Pavle Š. otevřely dveře prestižního ateliéru Kotlár. Do péče si ji vzal sám majitel salonu Tomáš Kotlár. Její krásné dlouhé vlasy oživil trendy barvou a střihem a proměnil je v záplavu smyslných vln. Celý look pak podtrhlo líčení, jež dalo vyniknout přirozené kráse a jemným rysům.

módním salonu RichteR, který ctí tradici nadčasové prvorepublikové módy, si vítězka soutěže oblékla přesně padnoucí šaty – decentní, a přesto tak dokonale zvýrazňující siluetu.

Nakonec nezbývalo, než po červeném koberci vyrazit na premiéru filmu o Lídě Baarové: ženě, o jejíž pověsti koluje tolik kontrovezrních příběhů, že najít mezi nimi její pravou tvář, je prakticky nemožné. Ženě, která na filmovém plátně brilantně měnila společenské masky, v soukromí však byla zásadně jen sama sebou.

... A přesně takové jsou i čtenářky Marianne – sebevědomé, nezávislé, s touhou isnpirovat i být inspirovány.

Číst 2846 krát Naposledy změněno úterý, 08 březen 2016 11:29

Další články

Reklama