V Marianne milujeme běhání a příběhy zajímavých lidí. A tak jsme se rozhodli stát se partnery projektu Run Czech Johnson & Johnson Women's Challenge 2017. Pojďte s námi sledovat, jak se plní běžecké sny!


Více o projektu

Pražský půlmaraton: Ve dvou se to lépe táhne!

První dubnovou sobotu byla Praha na nohou - běžel se tady tradiční půlmaraton, který si samozřejmě účastnice Johnson & Johnson Women's Challenge 2017 nemohly nechat ujít a já s...

Intervalový trénink

Ve zkratce? Podstatou tohoto typu tréninku je pravidelné střídání intenzivního běhu s odpočinkem v podobě lehkého joggingu, chůze či prostého vydýchání a strečinku....

Umíte pořádně odpočívat?

Obnova sil je nezbytnou součástí každého sportu – jen tak bude moci tělo normálně fungovat a nehrozí, že se z vyčerpání nebo nepozornosti zbytečně zraníte.

Vaše první závody

Kolik peněz (a nervů) ušetříte včasnou registrací a co si dát v den závodů k snídani? Známe všechny triky, které vám na startu usnadní život.

Běžecká výbava: co koupit, a co ne?

I když vám prodavači ve sportovních obchodech budou tvrdit opak, na běhání opravdu nepotřebujete nic moc speciálního. Přesto existuje pár věcí, které vám mohou začátky výrazně ulehčit.

Začínáte běhat? Choďte!

Většina lidí pokládá běh za naprosto elementární dovednost, na které není třeba se něco učit. A právě proto končí tolik začínajících běžců zhruba po týdnu.