Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Celebrity

Jak budou urozené děti vypadat za pár let: Princezna Charlotte vyroste v dvojče Kate

Jak jednou budou vypadat děti, jimž koluje v žilách modrá krev? Podívejte se na simulaci, která přidává pár let navíc například princezně Charlotte, Gabriele Monacké či japonské princezně Aiko. Z některých dětí rostou kopie jejich urozených rodičů.

Eva Slachová | 11. 04. 2023

Princezna Charlotte

Ačkoliv se hovoří o tom, že je princezna Charlotte neskutečně podobná své prababičce, zesnulé královně Alžbětě II., simulace ukazuje, že v dospělosti by možná mohla vypadat jako dvojče své matky Kate. Jedno je ale jisté už teď, Charlotte je stejně jako princezna z Walesu módní ikonou. Cokoliv si na sebe obleče, to v obchodech doslova mizí pod rukama.

Španělská princezna Leonor

Španělská princezna Leonor roste do krásy. Letos v říjnu oslaví své 18. narozeniny. Je první v řadě v linii následnictví na trůn. Na svou roli se již připravuje, v roce 2018 pronesla svůj vůbec první projev na veřejnosti. Momentálně studuje ve Walesu. Po dokončení školy ji čeká vojenský výcvik, který je součástí přípravy na vládnutí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Nejen Charles a Diana! Královské páry, jejichž manželství skončilo rozvodem

Královská svatba ještě není zárukou spokojeného manželství. Své o tom ví i princ Charles, který v manželském svazku s princeznou Dianou strávil patnáct let. Pravdou ale zůstává, že princ Charles není jediným urozeným mužem, jehož manželství nemělo happy end.
marianne.cz

Infantka Sofie Španělská

Infantka Sofie Španělská je hned po Leonor je druhá v pořadí v následnictví na trůn. Své jméno dostala po babičce z otcovy strany, španělské královně Sofii. Už má za sebou první přijímání i veřejnou recepci. Dle simulace z ní jednou vyroste krásná šlechtična.

Gabriela Monacká a její dvojče princ Jacques

Gabriela Monacká je druhou v pořadí na monacký trůn, přednost dostane její dvojče, princ Jacques. Před narozením dvojčat vydal královský palác oficiální prohlášení popisující, jak se bude slavit jejich příchod na svět. Bylo vypáleno 42 výstřelů z děla a kostelní zvony zněly 15 minut. Navíc byl takto důležitý den uznán státním svátkem. V současné době je Gabriele 8 let.

Princezna Estelle Švédská

Princezně Estelle Švédské, vévodkyni z Östergötlandu je v současné době 11 let. Je nejstarší vnučkou krále Carla XVI. Zaujímá druhé místo v pořadí na švédský trůn. Má mladšího bratra, prince Oscara. Můžete si prohlédnout, jak urození sourozenci jednou budou vypadat v dospělosti.

Mohlo by se vám líbit

Modrá krev ovládá módní mola! Modeling je blízký dánským princům i monacké šlechtě

Už dávno neplatí, že modrá krev se věnuje pouze státnickým záležitostem a koňskému pólu. Naopak, moderní evropské monarchie dopřávají mladší generaci notnou dávku svobody, se kterou ruku v ruce přichází i zajímavé pracovní nabídky, třeba i z modelingu.
marianne.cz

Adrienne, vévodkyně z Blekingu, Leonor Švédská a Nicolas Švédský

Adrienne, vévodkyně z Blekingu, je třetím dítětem princezny Madeleine Švédské a amerického podnikatele Christophera Paula O'Neilla. Její narození bylo, jak je již tradicí, přivítáno 21 salvami z děla. V současné době je malé Adrienne 5 let. Jejímu bratrovi, Nicolasi Švédskému je 7 let. Je až devátý v pořadí na švédský trůn. Třetím ze sourozenců je Leonor Švédská, která byla v době svého narození pátá v pořadí následnictví na švédský trůn.

Aiko, princezna Toši

Aiko, princezna Toši je potomkem japonského císaře Naruhita a císařovny Masako. Letos oslaví své 22. narozeniny. Její jméno bychom mohli volně přeložit jako „člověk, který miluje ostatní“. Princezna je velmi talentovaná, hraje na celou řadu hudebních nástrojů, píše poezii a cvičí se švihadlem. Na trůn však dle všeho pravděpodobně neusedne, brání tomu nevole reformovat staré zákon, které zabraňují dědění trůnu po ženách.

Louise Belgická

Princezna Louise Belgická nedávno oslavila své 19. narozeniny. Má dva mladší bratry – dvojčata Nicolase a Aymerica. Je až čtrnáctá v pořadí na belgický trůn. Celým jménem se jmenuje Louise Sophie Mary, všechna jména odkazují na její prababičky.


 

Zdroj článku

Související články

Krása
Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Krása
Plážové vlny, okouzlující drdoly a sexy ofiny: Top účesy, které zdobí červený koberec na MFF v Karlových Varech

Plážové vlny, okouzlující drdoly a sexy ofiny: Top účesy, které zdobí červený koberec na MFF v Karlových Varech

Životní styl
Soutěžící Ivka z MasterChef 2020: Sport a vaření jdou dohromady, mlsat se dá i zdravě

Soutěžící Ivka z MasterChef 2020: Sport a vaření jdou dohromady, mlsat se dá i zdravě

Lidé a místa
Jiří Langmajer, Kovy i TMBK: Jejich pracovny, které jsme exkluzivně navštívili, nás nadchly

Jiří Langmajer, Kovy i TMBK: Jejich pracovny, které jsme exkluzivně navštívili, nás nadchly