Nosíte ráda šátky, a znáte jen pár fíglů, jak si je uvázat? V následujícím videu vám ukážeme, jak se čtvercovými a typicky dlouhými šátky (zejména z hedvábí a kašmíru) kouzlit tak, abyste je mohla nosit po celý rok.
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.


Šátky jsou oblíbený dámský doplněk. Pokud byste mohla kupovat něco po zbytek svého života, pak šátky, protože jsou praktické, variabilní a můžete s nimi udělat parádu, i když je všední den. Navíc je můžete nosit kdykoli bez ohledu na datum v kalendáři. Šátek je vždy vkusné a moudré rozhodnutí.

Šátky versus šperky

Šperky jako doplněk jsou sice také fajn, protože doplňují vaše oblečení a dodají mu tu správnou tečku, ovšem šátek má na rozdíl od šperku tu výhodu, že sám sebe staví do centra pozornosti, a eliminuje tak potřebu dalších doplňků. Nejste si jistá, jaký šperk zvolit? Pak si dejte na krk krásný hedvábný šátek. Určitě neuděláte chybu, když si nakoupíte několik různých typů šátků a různých materiálů a barev, které pak můžete střídat.

Neutrální barvy a hedvábí

Ve vaší skříni by neměly chybět šátky v neutrálních a námořnických barvách. Z materiálů pak rozhodně hedvábí, které vypadá luxusně a elegantně. A jak je nosit? Klikněte na video, které vám ukáže, jak šátky nosit a vázat – stojí za to se na něj podívat!