Slavný herec George Clooney si snad nemohl vybrat stylovější manželku. Ať už je na cestě do své právnické kanceláře nebo pózuje na červeném koberci v Benátkách, Amal Clooney zkrátka vždy vypadá naprosto úchvatně.
Promotion

Z Amal Clooney, britské právničky původem z Libanonu, se stala skutečná stylová ikona. Všechny o tom přesvědčila zejména na královské svatbě prince Harryho a Meghan Markle, kde se objevila v úžasném žlutém kompletu od Stelly McCartney. O nic méně nás oslnily lila šaty od Atelier Versace na červeném koberci na filmovém festivalu v Benátkách nebo květovaná róba od Richarda Quinna na Met Gala v loňském roce.

Za zmínku ale určitě stojí i barevné kostýmky a pouzdrové šaty, které Amal nosí v rámci své právnické profese. Ovšem na nejrůznějších večírcích a společenských událostech se po boku svého manžela George Clooneyho umí i odvázat a obléct zlaté metalické party šaty nebo overal.

Nejkrásnější outfity Amal oblékla zejména během svatby s Georgem v Benátkách. My jsme se naprosto zamilovaly do smetanového kompletu od Stelly McCartney.

Všech 29 nejstylovějších momentů Amal Clooney si prohlédněte níže v galerii.

Promotion