Promotion

Tajemnství krásy, které téměř nestojí nic? Spánek! Využijte jeho regeneračních účinků ve svůj prospěch!

Promotion

Zapomeňte na kávu!
Kofeinu trvá někdy i osm hodin, než náš organismus definitivně opustí. Poslední kávu proto raději pijte odpoledne, pak ji nahraďte čaji. Skvělý je například rooibos nebo bílý čaj, s usnutím vám nejlépe pomohou ty bylinkové – meduňka, levandule, tulsi, ale také hotové čajové směsi na dobrý spánek.

Důležitá hydratace
Když máte v ložnici příliš suchý vzduch, z pleti se rychleji ztrácí voda a tak je pak vysušená a samá vráska a na polštáři se snáze pomačká. Pokud tedy po ránu nechcete vypadat jako rozinka, pořiďte si na topení odpařovač vody nebo ještě k posteli lépe zvlhčovač vzduchu. A nezapomínejte pleť před použitím nočního krému vydatně namazat koncentrovaným hydratačním sérem a používat hydratační sprej.

Síla noční masek
Noční krémy jsou pochopitelně nezbytná klasika, ale velkým hitem jsou noční masky, které se nanesou před spaním na pleť a působí přes celou noc. Na rozdíl od krémů jsou silnější a působí více do hloubky, takže ráno bude pleť jako vyměněná - jemná, zářivá a vyhlazená. Doporučujeme je používat podle potřeby - jednou až dvakrát týdně. A tajemství modelek? Noční masku si nanášejí při dlouhých nočních přeletech, když cestují za prací po světě v letadle. Náš tip? Noční masky Clinique, Lancôme, The Body Shop aj.

Omlazení polštářem
Na pleti se projeví, i jak spíte a na čem spíte. Lepší než bavlna je pro pleť hedvábí. Hedvábný polštař je k pleti velmi jemný a také v ní udržuje v ní vlhkost. A tajemství pleti bez vrásek? Spánek na zádech.
 

 

Promotion