Ztrácíte motivaci ke cvičení a začíná na vás padat jarní únava? Nevzdávejte to a chytněte se židle. Klidně kuchyňské, nebo té, co máte v kanceláři. Změna vám pomůže znova nastartovat chuť do cvičení. Stačí si přihodit do kabelky pořádné boty a mít aspoň trochu místa (to abyste někoho nekopla do obličeje).
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.


Glute Kicks

15-minutes-to-trim-glute-kicks-a_medium_copy

Opřete se o hranu židle čelem k židli, ohněte se v pase a dlaně položte na okraj sedadla. Zvedněte levou nohu dozadu a držte ji tak, aby tvořila přímku s trupem. Položte dolů a opakujte 12× na každou stranu. Ujistěte se, že hýždě jsou stažené.

Hip & Thigh Trimmer

15-minutes-to-trim-hip-thigh-trimmer-b_medium_copy

Postavte se za židli a položte ruce zlehka na zadní stranu opěradla. Pravou nohu pokrčte a lehce ji otočte tak, aby koleno směřovalo k zemi. Pak nohu zvedněte o několik centimetrů nahoru tak, aby horní část těla směřovala dopředu. Snažte se být vzpřímená a zaměřte se na stehenní svaly. Pak nohu položte a zopakujte 12×, totéž udělejte s druhou nohou.

Leg Toner

15-minutes-to-trim-leg-toner_medium_copy

Postavte se za židli, ruce mějte opřené o opěradlo. Pokrčte kolena a zvedněte paty ze země tak, že budete balancovat na špičkách chodidel. Vydržte asi 30 sekund, pak se narovnejte. Opakujte 2×.

Triceps Dip

15-minutes-to-trim-tricep-dip-a_medium_copy

Sedněte si na okraj židle s nohama na zemi, dlaně se opírají o okraj sedadla. Pak udělejte jemný pohyb směrem dopředu tak, že dolní část zadečku se jemně dotýká okraje židle a nohy tvoří úhel 90°. Pak pokrčte paže a sehněte se o několik centimetrů tak, aby lokty tvořily devadesátistupňový úhel. Opakujte 10×.

Ab & Butt Lift

15-minutes-to-trim-ab-butt-lift_medium_copy

Židli odsuňte stranou a lehněte si na zem, chodidla jsou celou plochou na podlaze. Pak zvedněte pánev a paty ze země, podlahy se dotýkají jen špičky chodidel. Trup a stehna jsou v přímce. Vydržte 2 sekundy, stahujte bříško i zadeček. Vraťte se do základní polohy a opakujte 12×.

Full Body Stretch

15-minutes-to-trim-full-body-stretch-b_medium

Postavte se k židli z levé strany, vaše levá ruka spočívá na okraji opěradla. Nohy jsou u sebe a chodidla mírně od sebe – tak, že prsty směřují do stran (tvoří písmeno V). Pomalu se sehněte a snažte se pravou rukou dotknout země, hlava je svěšená a díváte se dolů. Pak zvedněte trup a pravou ruku natáhněte směrem k hlavě – trup a ruka jsou narovnané. Pak protáhněte trup, hlavu zvedněte nahoru v mírném záklonu a pravou ruku vzpažte. Dívejte se do stropu a vydržte asi 5 sekund. Pak se vraťte do základní pozice. Opakujte 5×.

Foto: Den Hilmar Meyer-Bosse/Woman’s Day