K tomu, aby váš byt působil jako opravdový zabydlený domov, stačí málo, uvidíte!
Promotion

1. Svíčky 

To nejmenší a nejjednodušší, co můžete udělat, jsou čajové svíčky – ty umějí vytvořit nefalšované teplo domova, prostor vizuálně zjemní a zmenší. Svíčkám sluší hlavně svícny a nádobky z terakoty, vyzkoušejte to! 

2. Polštáře

Na gauči jich nikdy není dost! Můžete je obléknout do vlněných povlaků, které připomínají svetry. Pokud máte ve skříni nějaký, který už nechcete nosit, můžete mu teď dát další šanci k užitku. 

Tip: Povlak na polštář Bloomingville, 1549 Kč, www.nordicday.cz

20153

3. Tmavé dřevo

Dřevo působí teple, navíc si s ním dodáte domů kus přírody. Police, malé stolky či knihovny si pořiďte v tmavém dřevě, je sofistikované, s ním to u vás doma rozhodně nebude působit jako ve srubu. 

Tip: Dřevěná police, 3900 Kč, www.lepatiolifestyle.com

AJ0459

4. Originální hodiny

Interiéroví designéři doporučují kombinovat různé textury i na stěnách, díky tomu vznikne osobitější prostor. Dobrým tipem mohou být zajímavé hodiny, které rozbijí stěnu, kde jsou samé rámy, a navíc umějí i praktickou věc – ukážou čas. 

Tip: Hodiny, 2010 Kč, www.lavmi.cz

peaks-hodiny-1

5. Malá osvětlení

Hlavním účelem malých lampiček není osvětlovat prostor, ale dodat mu intimitu. Stejně jako svíčky dokážou i rozsvícené malé lampy dodat punc útulnosti. 

Tip: Stolní lampa Tiffany, 2569 Kč, www.almara-shop.cz

5LL-9216

6. Vůně domova

Útulný domov by měl potěšit všechny smysly – i čich. Vyzkoušejte vonné potpourri, to dodá jen jemnou vůni, která nepraští do nosu, ale jemně dotvoří pocit domova. 

Tip: Dekorativní potpourri, kus za 69 Kč, IKEA

Snimek_obrazovky_2015-03-16_v_13.45.15

7. Možnosti k sezení 

Důležité je mít kde sedět. Dost často se o tohle stará jen jeden gauč, ale sympaticky působí i další možnosti, díky kterým si hosté mohou udělat pohodlí, třeba různé pufy na sezení. 

Tip: Marocký taburet, 2800 Kč, www.nila.cz

Snimek_obrazovky_2015-03-16_v_13.38.48