Se sobem, se sněhulákem nebo decentnější verze s norským vzorem. Trend vánočního svetru nabírá každým rokem na síle. Už máte ten svůj?
Promotion

Od dob, co se Bridget Jones zhrozila nad sobím svetrem Marka Darcyho, uplynula už řádka let. Trend „ošklivého“ vánočního svetru však nadále žije svým životem, útočí na naše smysly a čím dál více proniká do naší vánoční garderoby, respektive do zimních kolekcí módních řetězců. Je libo svetr s vločkou, bruslemi či třpytivým vánočním stromečkem? Není problém. Zdrženlivější typy zase jistě ocení dekorativní náboj norského vzoru. Vánoční svetry však mohou být nejen fascinující podívanou, ale i nástrojem, který pomáhá překonávat stres. Nevěříte?

 0dd0a4d07d184d7d3630d33a73af52fc.jpg4f92d6491b91e2a76e1694ef612ee926.jpg

Foto: Pinterest

„Ať už s vánočním svetrem hrozí módní faux pas, nebo ne, jednu vlastnost mu upřít nelze, a tou je taková ta milá hřejivost, jež vyvolává vzpomínky na útulný domov a dětství. Nadto je samozřejmě praktický, když venku udeří mrazy. Když to shrnu, vánoční svátky často provází i jistý pocit úzkosti z utrácení nebo bezradnost, čím podarovat blízké, korunovaná maratonem návštěv a rodinných interakcí. Existuje nějaký lepší způsob, jak se odreagovat od stresu, než navléct na sebe něco tak příšerného a zasmát se sama sobě?“ píše ve své úvaze nad tímto módním trendem Alison Berry, lifestylová redaktorka magazínu Time.

 

Ještě váháte, jestli letos o Vánocích potřebujete speciální svetr? Podívejte se do naší galerie, najdete v ní kousky pro celou rodinu, a když nic jiného, tak se alespoň nad některými pobavíte.

christmas button 48b80