A jaro je z něj cítit opravdu na každé fotce. Náš designérský tým si pro vás připravil nejednu lahůdku. Marianne Bydlení, to je láska od první stránky!
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Máme opravdovou radost, že se můžeme věnovat věnovat konečně tématům spojným s krásným počasím a slunečními paprsky. V novém Marianne Bydlení jich naleznete hned několik. Těšíme se, až vám představíme krásné ubrusy, které pro vás naše designérky navrhly. Jsou z outdoorového materiálu, takže jsou přímo ideální pro venkovní stolování.

Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám líbily, ať již na našem Facebooku, nebo prostřednictvím e-mailu. My pevně věříme, že úspěch budou mít! A také proto je nabízíme v našem originálním e-shopu www.demaby.cz, kde si je můžete zakoupit.

IMG_9278

A kdyby počasí přece jen nevyšlo, omrkněte ty nejkrásnější polštáře, které jsme pro vás vybrali, a zalezte si s nimi pod peřinu. Do ruky si vezměte náš časopis a o zábavu a dobré nápady nebudete mít nouzi. A co zajímavého v aktuálním Marianne Bydlení ještě najdete? Zaměřili jsme se na designové nákupní tašky, se kterými vám to bude na ulici slušet.

Samozřejmě nechybějí ani oblíbené proměny. Tentokrát jsme jako mávnutím kouzelného proutku proměnili ložnici svobodného třicátníka, jenž žije v podnájmu. A že to byla pořádná výzva! Designérka Zuzka Bernasovská se s ní však vypořádala opět se ctí.

Janka Murínová zase proměnila obývací pokoj v místnost pro hru i zábavu. Je to důkaz toho, že interiér se vždy musí nějak přizpůsobit příchodu malého caparta. Nyní dělá pokoj radost nejen rodičům, ale i jejich malé dcerce. Radost vám jistě udělá i modrošedá koupelna, která pod naším vedením také získala zcela nový kabátek.

Krásný a svěží pelmel, co říkáte? Takže váš cíl je jasný: rychle do nejbližší trafiky!

V galerii si můžete prohlédnout fotky ze zákulisí focení našich originálních ubrusů.