Baví vás, jak vévodkyně z Cambridge obléká své děti, prince George a princeznu Charlotte, a přemýšlíte, kde by se daly sehnat podobné nebo i totožné kousky? Odpověď zní: B for B The Best for Baby butik.
Promotion

Jestli dáváte v oblékání svého miminka či batolátka přednost eleganci a plánujete pro něj šatník, kde vládnou decentní odstíny v čele s bílou, béžovou, světle modrou či světle růžovou, máme pro vás tip. Letos na jaře otevřel v obchodním centru Atrium Flora na Praze 3 butik B for B The Best for Baby, který nabízí exkluzivní výběr značek oblečení pro děti do čtyř let. Vše je z měkkoučkých látek, z antibakteriálních materiálů a organické bavlny. Další jistotou je původ zboží – vše je totiž vyrobeno na území Evropské unie. Najdete zde exkluzivní značky jako Fina Ejerique, kterou obléká i princ George, nebo také kvalitní italské botičky Prosperine.

Fina Ejerique je španělským výrobcem dětského oblečení, který své kolekce pro holčičky a chlapečky tvoří již od roku 1933. Pyšní se nejen kvalitně zpracovanými a přitom trendy kolekcemi, ale také tím, že své oblečení vyrábí přímo ve Španělsku, odkud ho vyváží do celého světa. Loni byla tato značka oceněna vysoce prestižní cenou DEDAL DE ORO, která je udělována módním společnostem za jejich zkušenosti, kvalitní práci a přitažlivý design. Nejvíc je ale Fina Ejerique poctěna tím, že si ji oblíbila vévodkyně z Cambridge – do oblečků Fina Ejerique oblékla prince George například pří příležitosti oficiálního zahájení adventu.

Prosperine je pro změnu italská značka, která se skutečně honosí značkou kvality "Made in Italy" – všechny fáze výroby totiž probíhají v Toskánsku. V roce 1970 odstartovala výrobou bot pro ženy, poté se zaměřila i na děti. Doménou značky jsou zejména balerinky z různých materiálů a barev, které se vyznačují velkou flexibilitou, což zajišťuje i velké pohodlí. Ale přijďte si je radši vybrat a vyzkoušet. Kam? B for B The Best for Baby, Atrium Flora, Praha 3. 

10253809 1411817082420736 7876616579805562243 n