Výtvarnice Petra Šafářová se nechává inspirovat barvami, různými tvary, kombinací materiálů, přírodou, ale také uměleckými proudy první poloviny minulého století. Její designové hodiny jsou toho důkazem.

Hledáte-li zajímavé doplňky do svého bytu, pak se rozhodně podívejte na Petřiny nové designové hodiny, které jsou skutečně originální (stejně jako její další designové kousky, například nábytek apod.) a nadchnou vás nejen svými barvami, ale i tvarem a použitým materiálem.

Screen_shot_2014-01-07_at_14.33.41

Výtvarnice vyrábí hodiny ve spolupráci s hodinářským ateliérem Knespl & Majzlík ve třech kolekcích – Black & White, Colour Ecstasy a Retro. Při výrobě používá kameninu, mosaz, glazuru a hodinový strojek, takže hodiny nejsou jen pro parádu, ale jsou i plně funkční. Vše dostanete ve stylové dřevěné krabici s instalační sadou.

Screen_shot_2014-01-07_at_14.32.42

Hodiny zaujmou netradičním materiálem, a hlavně barevným provedením, které je pro Petru Šafářovou typické. Pokud si její hodiny pořídíte, můžete si být jistá, že jsou vyrobeny skutečně ručně a že každý kus je unikát, který jinde nenajdete. A co je ještě zajímavé – budete-li chtít, můžete si nechat hodiny navrhnout a vyrobit na míru s ohledem na velikost či designové ztvárnění. Všechny její modely a další práce najdete na www.petrasafarova.com.