S přibývajícím věkem máme tendenci zapomínat, jak drahé pro nás byly naše maminky v dětství. Provázely nás prvními důležitými momenty a zajišťovaly nám pocit bezpečí ve chvílích nejistoty, obav a pochybností. Chránily nás svými andělskými křídly.

Uchovejme si tyto krásné společné vzpomínky a připomeňme si je alespoň jednou za rok v den, který JE pro to stvořený. 8.5. DEN MATEK.

Zapojte se do soutěže o krásné ceny od Chateau Mcely a získejte tak možnost užít si vzácné okamžiky zase jednou spolu. 3 příspěvky, které redakce Marianne a vedení Chateau Mcely vyhodnotí jako nejlepší, získávají:

1. cena
1 noc v dvoulůžkovém pokoji v Chateau Mcely (s možností upgradu dle dostupnosti) s tříchodovou večeří a snídaní. V ceně ubytování je i sauna a venkovní vířivka. To vše pro dvě osoby s možností čerpání od neděle do čtvrtka.

2. cena
2x ochranný mateřídouškový balzám na ruce značky MCELY BOUQUET

3. cena
2 x růžová pleťová voda značky MCELY BOUQUET

Napiště nám, jaký „dar“ od mámy vám nejvíce pomáhá ve vašem životě.

Své příspěvky nám posílejte do 3.5. prostřednictvím formuláře níže, případně na email souteze@marianne.cz s doplněním, že souhlasíte s podmínkami soutěžě i s všeobecnými podmínkami obchodní společnosti Burda spol. s.r.o. Vyhlášení vítězů proběhne na stránce www.marianne.cz a poté v červnovém vydání časopisu Marianne již s fotkami výherkyň i jejich soutěžními příspěvky.

Podmínky zapojení do soutěže.