Chystáte se zařizovat nové bydlení? Nebo máte již dlouho vyhlédnutý kousek, bez kterého prostě nemůžete být? Dny Marianne jsou ideální příležitostí k nákupu nového nábytku a doplňků. Během celého víkendu 13.–15. září můžete nakupovat se slevou až 70 % ve vybraných obchodech. Abyste se v nabídce lépe orientovali, máme pro vás pár tipů, kam se vypravit.
Promotion

autumn_image_2

Kamený i internetový obchod Alice in Paris nabízí nábytek, textil a doplňky několika značek. Kromě francouzských značek Atomic Soda, Sia, Côté Table, Blanc d’Ivoire je to i švédská textilní značka Himla, jejíž novou podzimní kolekci vidíte na fotce výše.

Picture_3Picture_6

Picture_2

Český prodejce a výrobce tapet Lavmi rozšířil své portfolio o další značky, které prodává na e-shopu Lavthem. Najdete tu retrotapety inspirované 70. lety i zábavné tapety do dětského pokoje.

Picture_1

Designové ikony i novinky renomovaných světových značek, jako je Flexform, Magis, Fritz Hansen či Vitra, najdete v obchodě Stockist. Pobočka Stockistu na Senovážném náměstí nabízí stylově čistý nábytek a doplňky dánské firmy Hay (viz foto výše).

Picture_7

Tradiční česká firma Rako letos slaví 130. výročí, a tak k němu připravila celou řadu skvělých novinek. Ideální, pokud vybíráte keramické obklady do koupelny nebo podlahu.