Herec známý z romantického filmu Zakletý v čase se stal tváří kampaně hodinářské novinky Octo Steel od Bulgari.
Promotion

Výběr ambasadora značky je opravdu dokonalý. Komu jinému by tyto luxusní hodinky slušely více než podmanivému pětačtyřicetiletému Australanovi, který ve snímku z roku 2009 ztvárnil cestujícího v čase?

Sympatického herce si možná pamatujete také z filmů Troja (2004), Mnichov (2005), nebo coby chlípného krále Jindřicha VII. z historického dramatu Králova přízeň (2008). Ačkoli si zde zahrál se Scarlett Johansson a Natalií Portman, nám se Eric nejvíce líbil po boku Rachel McAdams právě ve filmu Zakletý v čase.

Nyní to však vypadá, že se náš hrdina vyzbrojil kvalitními hodinkami, aby mohl svoji lásku v čase lépe dostihnout. A vyzbrojil se na to více než pečlivě – novinkou Octo Steel, která byla představena na nedávném hodinářském veletrhu v Basileji.

A proč šikovní hodináři z Bulgari sáhli právě po osmičce (octo) v názvu? Číslo osm je v numerologii synonymem nekonečna a latinský název použili proto, že chtějí k veřejnosti mluvit univerzálním jazykem. Octo Steel tak slibuje dokonalou geometrii času definovanou osmi hranami kovového pouzdra a tikajícím srdcem tohoto hodinářského klenotu, kterým je výrobní kalibr BVL 193. Novinka je dostupná v chladně ocelovém a nostalgicky růžovo-zlatém provedení.

Prohlédnout si ji můžete v butiku Bulgari v Pařížské 15.