Naštvala mě… to je jedno kdo. A vydala se na nákupy. Během nich se uklidnila, maličkostí se potěšila a zjistila, že nejlépe v této situaci funguje – pořízení bot.
Promotion

Yvonne Přenosilová zpívala ve svém nesmrtelném hitu, že má boty proti lásce. Já je mám místo pilulky neurolu, případně xanaxu. Takové malé, významné generikum antidepresiv v mém životě. Obracím se k nim v okamžiku, kdy je mi smutno, jsem naštvaná, plíživě kolem mě obchází deprese. Zajímavé ovšem je, že je mi zcela jedno, jestli si ve finále pořídím tenisky, lodičky, páskové botky, nebo žabky, musí to ale být kousek, který mou nohu – udělá krásnou. Je tedy pravda, že moje volba trochu koresponduje s ročním obdobím, takže ne, žabky si během zimních měsíců vážně nepořizuju, stejně tak nesháním kozačky během třicetistupňových veder.

Podle studie, kterou provedli odborníci kdesi ve světě, jsou to právě boty, co vzbuzuje v ženách pocit štěstí. Proč tomu tak je, zatím netuší, ale jistě to během let a čerpání dalších grantů zjistí. Přitom kdyby se zeptali mě, měli by jasno hned a mohli by se věnovat něčemu užitečnějšímu. Třeba – výzkumu nějakého léku. Nebo tak.

Nové boty jakéhokoliv typu jsou pro mě symbolem...


název fotky

Promotion