Písčité pláže, průzračné moře a…prasátka! To není zoufalý výplod naší fantazie, nýbrž realita, kterou naleznete na jednom speciálním ostrově.
Promotion

Také jste na svém Instagramu zaregistrovali lavinu fotek s prasátky na pláži? Snad každý světový influencer, který něco znamená, se nechal vyblejsknout v obklopení růžových zvířátek. Pokud jste si do této chvíle mysleli, že fotka vznikla maximálně tak ve photoshopu, pak jste byli na omylu. Pláž s názvem „Pig beach“ doopravdy existuje a my vás vezmeme na exkurzi.

Kde najdete Pig beach?

Výlet za prasátky rozhodně nepatří k low-cost tripům. Pláž se totiž nachází v místě zvaném Exumas na Bahamách a dostanete se tam pouze soukromou lodí. Samotné místo objevil Jim Abernethy, a to při prozkoumávání ostrova Big Major Cay. V současné době však ostrov není obydlen lidmi a jediní nájemníci jsou prasátka, kočky a kozy.

Je to bezpečné?

Bohužel zvířatům do hlavy nevidíme, a tak je jenom těžké určit, zda vaše návštěva ostrova proběhne bez problému. Například během letošní zimy došlo k incidentu, při kterém venezuelskou modelku Michelle Lewinovou kouslo prase do pozadí. Naštěstí se rána rychle zahojila a modelka neměla vážnější následky. Obecně se ale má za to, že místní prasátka jsou hodná a k turistům se chovají přátelsky.

Co si myslíte o Pig Beach? A chtěli byste se koupat s prasátky?

ČTĚTE TAKÉ: 14 trapných věcí, které jsme schopné udělat pro dobrou fotku na Instagram

Promotion