Módní řetězec H&M navazuje spolupráci s mladým a talentovaným návrhářem z Anglie -
ERDEM. Máme se tak zase na co těšit.
Promotion

Kolaborace módního řetězce H&M s významnými návrháři jsou vždy dlouho očekávané a velmi úspěšné. A tentokrát se máme zase na co těšit. H&M se totiž rozhodlo navázat spolupráci s mladým a talentovaným módním návrhářem z Anglie - ERDEM. Krom toho celou kolekci oživí filmař Baz Luhrmann.

ERDEM se na módním poli těší velké oblibě a zaslouženému respektu. Pro H&M vytvořil nejen kolekci pro ženy, ale taky pro muže, která bude v tomto segmentu jeho premiérou. „Mám obrovskou radost, že mohu spolupracovat s H&M a objevovat své dílo v úplně nové dimenzi! Tato spolupráce mi umožnila přidat i zcela novou kolekci pánského oblečení, což jsem ještě nikdy předtím nedělal. A vzrušující je i spolupráce s velikánem filmu, jakým je Baz Luhrmann, jeden z nejvýznamnějších vypravěčů naší doby,“ říká o spolupráci ERDEM.

„Z mého pohledu je móda vždycky víc, než jen oblečení. Je to forma vyjádření, jakýsi samostatný druh umění. Ze spolupráce ERDEM a H&M jsem nadšený. Jsem nesmírně rád, že mohu odhalit příběh této jedinečné kolekce,“ vyjádřil své nadšení Baz Luhrmann.

„V okamžiku, kdy jsme s ERDEMem začali mluvit o spolupráci, mě upoutala jeho vize. V rámci kolekce ERDEM x H&M vytvořil úchvatný svět naplněný krásou, jemností a bohatými detaily. Jsou to mimořádné kousky, které budete chtít nosit už navždy,“ popisuje kolekci Ann-Sofie Johansson, kreativní ředitelka společnosti H&M.

Kolekce ERDEM x H&M bude k dostání ve vybraných obchodech a na hm.com od 2. listopadu 2017.

Rozhodně se máme na co těšit!