Svatební den je jednou z mála událostí v životě, kdy vám nikdo nemůže mít za zlé, že děláte něco po svém. Například to, že chcete mít svatbu v okázalém stylu, kdy výjimečně bude platit, že více je zkrátka více. A téhle filosofie můžete využít u všeho – pozvánek, výzdoby, prostření stolu, ale především u několikapatrového, obrovskými květinami ozdobeného svatebního dortu.
Promotion
Jestli se nějaký trend v oblasti svatebních dortů neomrzí, pak je to kombinace bílého potahu a čerstvých květin. Přiměřená dávka elegantního minimalismu a zároveň něžné romantiky, která ke svatbě patří.
 
Pokud plánujete spíše venkovskou veselku, zvolte luční kvítí či levanduli, pro formálnější propracovanou svatbu se hodí třeba pivoňky, zatímco růže a nevěstin závoj jsou vždy symbolem velké romantiky.
 
ČTĚTE TAKÉ: 
 
Způsobů jak spojit dort s květinami je spoustu: mohou kaskádovitě splývat dolů, zdobit pouze vršek dortu, nebo tvořit dokonce samostatné patro. Další možností je zkrátka objednat jeden drůžičkovský věneček navíc a položit ho na dort. Ale dost slov, pojďte se podívat do naší galerie. Ať už svatbu chystáte, máte ji za sebou, jste na seznamu svatebních hostů, anebo už letos na žádnou nejdete, věříme, že stojí za zhlédnutí.