V prodejnách Marks & Spencer se ve dnech od 21. do 23. června budou dít neuvěřitelné věci. Zaměstnanci budou po celou otevírací dobu nepřetržitě jezdit na trekingových kolech.
Promotion

Jen co skončila jedna dobrá akce, navazuje na ni druhá. V květnu probíhala sbírka spojená s osvětou o rakovině prsu a lekcemi samovyšetření, které probíhaly v prodejně M&S Melantrich každý čtvrtek. Červnová sbírka má stejný cíl jako ta květnová – vybrat prostředky na vybudování nového dětského koutku na onkologickém oddělení ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze.

Až budete během tohoto pátku a celého víkendu nakupovat v Marks & Spencer, určitě narazíte na cyklistu nebo cyklistku. Přímo v obchodě. Budou vyzývat zákazníky, aby přispěli na dobrou věc. Prodavačky a manažeři z centrály včetně nejvyššího vedení budou oslovovat zákazníky k přispění do sbírky na vybudování dětského koutku na onkologickém oddělení. Maminky, které na onkologické oddělení Všeobecní fakultní nemocnice na Karlově náměstí chodí, budou mít jistotu alespoň v tom, že se jejich děti dobře baví.

Depositphotos_2025617_s

Čím více sil spojíme, tém lépe dokážeme realizovat úžasný nápad neziskové organizace Dialog Jessenius vybudovat dětský koutek na onkologickém oddělení v nemocnici na Karlově náměstí. Vhodné místo, kde bude o děti dobře postaráno během doby, kterou musí jejich maminka trávit na vyšetřeních a léčbě, zde totiž zoufale chybí. Pomozte nám udělat dobrou věc,“ uvedla PR manažerka Helena Vyhnánková.

Zákazníci mohou přispívat do kasiček ve všech dvaceti českých prodejnách M&S, na kolech se bude jezdit v devíti z nich:


PRAHA – Melantrich, Palladium, Centrum Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa, OC Letňany, OC Nový Smíchov

BRNO – Olympia

OSTRAVA – Avion Shopping Park.

Poslat peníze také všichni mohou na transparentní účet Dialog Jessenius319319339/0800, který byl pro účely této sbírky zřízen. Červnovou akci (stejně jako tu květnovou) podporuje známá český herečka, modelka a moderátorka Iva Kubelková.