Krásný a zářivý úsměv je naší vizitkou. O tom, jak o zuby nejlépe pečovat a jaké zkrášlující kúry či procedury jim můžete dopřát, se můžete v květnovém diskusním fóru poradit s MDDr. Veronikou Pékovou z kliniky Asklepion.
Promotion

Ptát se můžete například i na to, jaké potraviny přispívají ke zdraví skloviny a které jí naopak škodí.

Máte citlivé zuby a obáváte se dentální hygieny? Naše odbornice vám doporučí ten nejlepší možný postup či bezbolestné ošetření. Vyhýbat se nebudeme ani oblíbenému bělení zubů. Kde leží pravda? Je šetrné, nebo zubům škodí? To vše se dozvíte již brzy na Marianne.cz!

Naše odbornice vystudovala zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové a nyní pracuje jako stomatoložka na prestižní pražské klinice estetické medicíny Asklepion.

A proč si mladá žena vybrala právě toto povolání? Především díky své detailistické povaze a obdivu ke všemu hezkému, včetně lidského úsměvu. Ve volných chvílích ráda jezdí na kole i na lyžích, tancuje a maluje. A kdy je v práci nejšťastnější? „Když musím na konci ošetření vzbudit podřimujícího pacienta,“ usmívá se doktorka Péková.

Fórum bylo ukončeno 31. května 2013.